YouTube ücretsiz abone ve izlenme kasma taktiğimiz sayesinde artık sizler de YouTube kanallarınıza tamamen ücretsiz bir şekilde görüntülenme ve abone kazandırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ise yazıdaki adımları birer birer takip etmek. Daha sonrasında kanalınızın öncesine göre çok daha fazla etkileşime sahip olduğunu görmeniz mümkün olacaktır.

1- YouTube Ücretsiz Abone Ve İzlenme Kasma Sitesine Kayıt Olun: İlk olarak aşağıda vermiş olduğumuz siteye kayıt olmanız gerekiyor. Bu siteye kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Ancak site içerisinde bulunan bir takım avantajlara sahip olmak isterseniz elbette para ödeyerek bunları alabiliyorsunuz. Yine de ücretsiz hesaplarla da YouTube abone ve izlenme kasmak mümkündür.

Siteye Kayıt Olmak İçin Tıkla

2- İkinci adım olarak ise siteye kayıt olduktan sonra bir miktar puan kasmaya başlamamız gerekiyor.

YouTube Abone Ve İzlenme Kasma 2020

Siteye girdikten sonra ekranın en üst tarafında fotoğraftaki bir alan belirecektir. Site içerisinde altın kazanmak için aşağıdaki yöntemlerden size en uygun geleni yapmanız mümkün:

  • Otosurf Yaparak
  • YouTube Video İzleyerek
  • Yorum Yaparak
  • YouTube Beğeni Yaparak
  • Abone Olarak
  • Kısa URL ve Alexa Sıralaması Bularak

Site içerisinde yukarıda saydığımız şekilde birçok altın kazanma seçeneği bulunmaktadır. Bunların içinde en kolayının Otosurf ve YouTube video izleme olduğunu söyleyebiliriz. Siteyi sadece arka planda açık tutarak sizler de kolay bir şekilde altın kazanabilirsiniz. Elde ettiğimiz bu altınlarla da başkalarının aynı şekilde kanalımıza abone ve izlenme yapmalarını sağlayacağımız için ne kadar çok altınınız olursa o kadar iyi olacaktır.

3- YouTube ücretsiz abone ve izlenme kasma yöntemimizin 3. adımı ise artık kanalımızı ve videolarımızı sisteme eklemek olacaktır. Bunun için de sitede sol alanda bulunan seçenekleri kullanmamız gerekiyor.

YouTube Abone Kasma Hilesi 2020

 

Yukarıdaki fotoğrafta da gördüğünüz üzere site içerisinde YouTube ücretsiz abone ve izlenme kasma seçeneğine ek olarak beğeni seçeneği de bulunuyor. Bu sayede kullanıcıların videolarınıza beğeni bırakmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız bu işlemle birlikte YouTube istatistikleriniz gelişecek ve yapay zeka sizi daha çok kişiye tavsiye edecektir. Bu sayede de ilerleyen dönemlerde kanalınızın daha çok kişiye ulaşacağını söyleyebiliriz.

YouTube Abone Sayısı Arttırma Yöntemleri

YouTube kanalınızı geliştirmek için tanıttığımız bu sitede kullanıcılar tamamen karşılıklı bir şekilde birbirlerinin kanallarını geliştirmektedir. Bu da tamamen organik bir işlem olacağı için kanalınız hiçbir şekilde tehlikeye düşmeyecektir. Tüm bunların aksine kanalınızın daha çok kişiye ulaşacağının altını çizmek gerek. Ayrıca site içerisinde ne kadar çok altına sahip olursanız o kadar çok abone ve izlenme kasabilirsiniz.