YouTube Kanalına Abone Çekme Yolları

Sanal ortamın gelişmesi ile birlikte artık YouTube platformuna sadece Türkiye’den bile binlerce video yüklenir oldu. Bunun tabii ki bir gelir kısmı da var ve birçok kişi de para için bu işi yapmakta. Bunun için YouTube kanalında bir miktar takipçiye sahip olmanız gerekiyor. Bu yazıda tam da bu konu ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağım. Bu sayede YouTube kanalınızın kitlesini büyütebilir ve videolarınızın daha yüksek görüntülenmeler almasını sağlayabilirsiniz.

Güvenli ödeme sistemi ve kaliteli hizmetlerin adresi SadeceOn sizlere uygun fiyatlarda youtube hizmetleri sunuyor. Sen de hemen youtube abone satın al ve videonun daha fazla insana ulaşmasını sağla. Türk abone ya da yabancı abone olarak dilediğiniz sayıda aboneyi SadeceON’dan rahatlıkla alabilirsiniz. Videolarınıza izlenme alabilir, yorum ve beğeni hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatlı youtube hizmetleri için siz de hemen SadeceON’a gelin ve fırsatları kaçırmayın!

YouTube Kitle Nasıl Oluşturulur

Öncelikle kendinizi bir takipçi yerine koyarak, ben nasıl videoları olan kanalları izlerim sorusunu kendinize sorun. Daha sonrasında bu doğrultuda videolar çekmeye başlayabilirsiniz. Eğer belirli oyunların videolarını çekmiyorsanız ülkenin gündemini takip edebilirsiniz. YouTube trendleri kısmındaki birçok içerik de oyun videoları yerine genelde bu tarz tüm ülkeyi ilgilendiren konulardaki videolar oluyor. Bu yüzden ülkede neler olup bittiğini yakından takip etmelisiniz. Bu tarz içerikler yüklediğiniz kanalın yüksek abone sayısına sahip olmasına gerek yok, sadece başlık, açıklama ve etiket kısımlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sayede insanlar sizin videolarınızı daha rahat bir şekilde bulabilir ve videonuzu beğendikleri taktirde de kanalınıza abone olabilirler.

Oyun videoları çekmiş olduğunuz bir kanal için abone sayısını arttırmanın en kolay yolu insanlara ufak da olsa bir şeyler hediye etmektir. Bunun için en doğru hediye de videolarını çekmiş olduğunuz oyunun ürün anahtarlarıdır. Mesela League Of Legends videoları çekilen bir kanalda RP çekilişi yapıldığı zaman istatistiklerin tavan yaptığını görmek zor değildir. Oyun videoları çekilen bir kanalda bu tarz etkinlikler yaparak kolayca abone sayısını arttırabilirsiniz. Ayrıca çekiliş şartlarına YouTube kanalını sosyal medyada paylaşma gibi şeyler eleyerek etkileşimi en üst noktalara çıkartabilirsiniz.

Paralı Yöntemler

YouTube kanallarına abone çekmek için en basit ancak bir miktar yatırım gerektiren yöntem abone satın almaktır. Bunun için smm panel sitelerini kullanabilir veya farklı takipçi alma siteleri aracılığı ile kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca yüksek takipçi sayısına sahip Instagram hesaplarına veya çeşitli web sitelerine reklam verebilirsiniz. Bunun için bana da danışabilir ve reklam teklifinde bulunabilirsiniz. Menü kısmındaki iletişim ve reklam ver sayfası size yardımcı olacaktır.