Sizlerle paylaşacağımız en iyi 5 İnstagram takipçi analiz uygulaması ile artık sizler de profillerinizi detaylı bir şekilde inceleyebileceksiniz. Bunun size artısı ise takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen hesaplarınızı görmek, etkileşimlerinizi izlemek gibi  şeyler olacaktır. İsterseniz sizleri de çok bekletmeden en iyi 5 İnstagram takipçi analiz uygulamasını paylaşalım. Sizler de programların özelliklerine göre dilediğinizi indirebilir ve profillerinizi analiz edebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analiz Uygulamaları

1- CCGram+ Instagram için Takipçi Analizi

En iyi İnstagram takipçi analiz uygulamaları arasında CCGram+ son zamanlarda oldukça popüler. Hesabınızı takip etmeyenleri, takipçi değişim istatistiklerinizi ve daha birçok işlemi bu uygulama üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Üstelik uygulamanın ücretsiz olarak indirilmesi de büyük kolaylık sağlıyor. Ancak bu tarz uygulamaları ana hesabınızla kullanmaya başlamadan önce yeni bir hesap açarak denemeniz tavsiye edilir. Bu sayede hesabınız için bir tehdit olup olmadığını anlayabilir ve ona göre kullanmaya başlayabilirsiniz.


CCGram İndirmek İçin Tıkla

2- Takibi Bırakanlar

 Takibi Bırakanlar

İnstagram’da takipçilerinizi kolay bir şekilde analiz edebileceğiniz bir diğer uygulama da “Takibi Bırakanlar” adlı uygulamadır. Adın da anlaşılabileceği üzere ana amacı sizi takip etmeyi bırakanları ortaya çıkarmaktır. Bu görevini oldukça başarılı yapan uygulamayı indirmek ise tamamen ücretsiz olarak görünüyor. Ancak uygulama içerisinde satın alımlar yapabileceğiniz çeşitli ekstra özellikler de bulunmakta. Yine de bunları almadan ve hiçbir şekilde para vermeden uygulamayı kullanabilirsiniz.


Takibi Bırakanları İndir

3- Followers+ Instagram için Takipçi Analizi

 Followers+ Instagram için Takipçi Analizi

Yazımızda 3. sırada yer alan uygulama ise “Followers+” oluyor. Bu uygulama da son birkaç aydır Google Play üzerinden en çok indirilen takipçi analiz uygulamalarından birisi olmayı başarmış durumda. Üstelik bu kadar indirmeye oranla uygulamanın  puanlaması da oldukça yüksek. Toplamda 211 bin kişi tarafından 4,1 yıldız almaya hak görülen bu uygulamanın iyi çalıştığına dair güzel bir kanıt olarak da gösterilebilir. Uygulamanın bazı özellikleri ise şu şekilde belirtilmiş:

Önemli Özellikler
– Hesap Analizleri
– Takipçi Artışı/Düşüşü Takibi
– Sizi takip etmeyi bırakanları anında görün
– Paylaşım Performansı Takibi
– Bağlantı Takibi
– Fanlarınızla bağlantıya geçin
– Paylaşımlarınızı Daha İyi ve Planlı Hale Getirin
– Sizin takip ettiğiniz ama size takip etmeyen kullanıcıları keşfedin
– Gizli hayranlarınızı bulun
– Daha Fazlası.


Followers + İndirmek İçin Tıkla

InReports - Instagram Takipçi Analizi

4- InReports – Instagram Takipçi Analizi

Listemizin 4. sırasında yer alan InReports uygulaması da Türkiye’de aktif olarak kullanılan ve sevilen bir uygulamadır. Hesabınızdaki takipçilerin ve onlardan elde ettiğiniz etkileşimlerin tespit edilebilmesi adına oldukça yararlı bir sistem olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tarz 3. parti uygulamaları kullanmaya başlamadan önce yeni hesapla giriş yapmalısınız. Bu sayede uygulamanın güvenli olduğundan tam anlamıyla emin olabilir ve asıl hesabınızla giriş yapabilirsiniz.
 Analysis+ İnstagram için Takipçi Analizi

5- Analysis+ İnstagram için Takipçi Analizi

Son olarak sizlere tanıtacağımız takipçi analiz uygulaması ise Analysis+ oluyor. Bu uygulama da hesabınızdaki birçok etkileşim durumunu gelişmiş olarak takip etmenize olanak sağlamaktadır. Bu sayede kendinize göre bir yol haritası belirleyebilir ve takip etmeyenleri takipten çıkartabilirsiniz. Uygulamayı indirmek istiyorsanız aşağıdaki indirme butonunu kullanabilirsiniz.


Analysis+ İndirmek İçin Tıkla

 

https://instagram.com