images 1 Bildiğiniz üzere Wish ile ucuz fiyata eşya almak uzun bir süredir insanların kullandığı taktiklerden. Özellikle de artan dolar kuru ile birlikte insanlar artık yurt içinden ürün almakta oldukça zorlanıyor. Uygulanan gümrük vergilerine rağmen Wish ile ucuz fiyata eşya almak için yazımın devamına göz atabilirsiniz. Bugün sizlere tanıtacağım Wish uygulamasını cihazınıza indirerek çok uygun fiyata alışveriş yapabileceksiniz. Üstelik ilk ürün ücretsiz ve sadece kargo parasını ödüyorsunuz. Bu sayede dilediğiniz birçok güzel ve işlevsel ürüne çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Uygulamaya yeni kayıt olup giriş yaptığınızda belirli ürünleri ücretsiz olarak alabileceksiniz. Bunların arasında saatler, telefon kılıfları ve diğer elektronik ürünler bulunuyor. Genelde kargo parası 4 lira oluyor. Bu parayı ödeyerek seçili ürünü bedavaya alabilirsiniz. Ayrıca bazı ürünlerde kargo parası dahi ödemeden çok uygun fiyatlara sahip olma fırsatı yakalamanız mümkün. Şimdi gelin Wish ile ücretsiz veya indirimli ürünü nasıl alacağınıza. Aldığınız ürünü beğenmezseniz veya hatalı ürün gelmişse bu ürünü 30 gün içerisinde tekrar iade edebilirsiniz. Sizlere vereceğim indirim kodunu kullanarak alışverişinizi %50 indirimli yapabilirsiniz. İndirim Kodu: cgmhqcxf
 
Üstelik alışveriş yaptıkça kupon puanı puanı kazanırsınız. Bu kupon puanları ile indirim kuponları alabilir ve daha uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kupon sizlere şu anda 43 TL hediye etmektedir. Ülkemizdeki döviz kurunun artmasıyla artan bu hediye bakiye şu anda birçok ürünü ücretsiz getirmenize yardımcı olacaktır. Uygulama içerisinden birkaç ekran görüntüsü paylaşıyorum. Böylelikle fiyatların çok uygun olduğunu görebileceksiniz. Fiyatlar gördüğünüz gibi çok uygun. Mesela 4 liraya harika bir çanta alabilirsiniz. Ya da 27 liraya 10 TB'lık disk alabilirsiniz. Siparişi vermeden önce kullanıcı yorumlarını ve satıcının yıldızını gözden geçirin. Bu şekilde ürünlerde bir sorun olup olmadığından emin olabilirsiniz. Genelde ürünlerin size ulaşması 7-40 gün arası bir vakit alır. Bu vakit sizin gözünüze çok gelmesin. Genelde bu tarz ürünler yurt dışından geliyor. Bu da biraz vakit alabiliyor. Ancak PTT kargo ile adresinize ülkeye girişinden kısa bir süre sonra gelmiş olacaktır.
Bildiğiniz üzere Wish ile ucuz fiyata eşya almak uzun bir süredir insanların kullandığı taktiklerden. Özellikle de artan dolar kuru ile birlikte insanlar artık yurt içinden ürün almakta oldukça zorlanıyor. Uygulanan gümrük vergilerine rağmen Wish ile ucuz fiyata eşya almak için yazımın devamına göz atabilirsiniz.
Bugün sizlere tanıtacağım Wish uygulamasını cihazınıza indirerek çok uygun fiyata alışveriş yapabileceksiniz. Üstelik ilk ürün ücretsiz ve sadece kargo parasını ödüyorsunuz. Bu sayede dilediğiniz birçok güzel ve işlevsel ürüne çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
Uygulamaya yeni kayıt olup giriş yaptığınızda belirli ürünleri ücretsiz olarak alabileceksiniz. Bunların arasında saatler, telefon kılıfları ve diğer elektronik ürünler bulunuyor. Genelde kargo parası 4 lira oluyor. Bu parayı ödeyerek seçili ürünü bedavaya alabilirsiniz. Ayrıca bazı ürünlerde kargo parası dahi ödemeden çok uygun fiyatlara sahip olma fırsatı yakalamanız mümkün. Şimdi gelin Wish ile ücretsiz veya indirimli ürünü nasıl alacağınıza.
Aldığınız ürünü beğenmezseniz veya hatalı ürün gelmişse bu ürünü 30 gün içerisinde tekrar iade edebilirsiniz.
Sizlere vereceğim indirim kodunu kullanarak alışverişinizi %50 indirimli yapabilirsiniz.
İndirim Kodu: cgmhqcxf
 
Üstelik alışveriş yaptıkça kupon puanı puanı kazanırsınız. Bu kupon puanları ile indirim kuponları alabilir ve daha uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kupon sizlere şu anda 43 TL hediye etmektedir. Ülkemizdeki döviz kurunun artmasıyla artan bu hediye bakiye şu anda birçok ürünü ücretsiz getirmenize yardımcı olacaktır.

 

Uygulama içerisinden birkaç ekran görüntüsü paylaşıyorum. Böylelikle fiyatların çok uygun olduğunu görebileceksiniz.
Wish ile Ücretsiz Ürün Alma

Wish ile Ücretsiz Ürün Alma

Fiyatlar gördüğünüz gibi çok uygun. Mesela 4 liraya harika bir çanta alabilirsiniz. Ya da 27 liraya 10 TB’lık disk alabilirsiniz.
Siparişi vermeden önce kullanıcı yorumlarını ve satıcının yıldızını gözden geçirin. Bu şekilde ürünlerde bir sorun olup olmadığından emin olabilirsiniz.
Genelde ürünlerin size ulaşması 7-40 gün arası bir vakit alır. Bu vakit sizin gözünüze çok gelmesin. Genelde bu tarz ürünler yurt dışından geliyor. Bu da biraz vakit alabiliyor. Ancak PTT kargo ile adresinize ülkeye girişinden kısa bir süre sonra gelmiş olacaktır.