League Of Legends yapımcısı olan Riot Games tarafından çıkartılan Wild Rift oyununun güncel APK indirme ve kayıt olma kısmı birçok oyuncunun aklında soru işareti olarak kalmış durumda. Öncelikle oyunun şuanda tam olarak piyasaya sürülmediği ve sadece beta sürecinde olduğunu belirtmek gerek. Bu yüzden de oyuna kayıt olmak isteyen kişilerin bir takım işlemlerden geçmeleri gerekiyor. Ben de sizlere bunun için ne yapılması gerektiği ve Wild Rift oyununun APK olarak nasıl indirileceğini anlatmaya çalışacağım. Sizler de bu sayede League Of Legends oyununun mobil versiyonu olan Wild Rift’i telefonlarınızdan kolayca oynayabilirsiniz.

Wild Rift Güncel APK İndir

Wild Rift oyununun güncel APK dosyasını indirmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıyı kullanmak olacaktır. Bu sayede sizler de LOL mobil versiyonunu kendi telefonlarınız üzerinden oynayabilirsiniz.


Wild Rift APK İndirmek İçin Tıkla

Dünya genelinde en çok oynanan Moba oyunlarından birisi olan League Of Legends’in mobil versiyonu olan Wild Rift güncel APK linki yukarıda verilmiştir. Oyuna girmek için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekiyor. Bu sayede sizler de telefonunuza oyunu kurup başarılı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

 1. İlk olarak yukarıdaki “Wild Rift APK İndirmek İçin Tıkla” butonuna basarak 10 saniye kadar beklemeniz gerekiyor.
 2. Otomatik olarak yönlendirileceğiniz yeni sayfada 5 saniye bekleyip ilerleyin.
 3. Açılan sitede bulunan indirme butonu üzerinden oyunu indirin.
 4. Wild Rift APK dosyasının inmesini bekleyin.
 5. Oyunu kurup giriş yapabilirsiniz.

Wild Rift oyununun APK indirip kurma kısmı sadece bu kadar. Tüm bu işlemleri tamamlamanız durumunda sizler de oyunu telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Wild Rift Nasıl Kayıt Olabilirim?

Oyunun şuanda beta sürecinde olduğundan yukarıda da bahsetmiştik. Bu yüzden oyuna sadece belirli bölgelerde bulunan ve erken kayıt başvurusu yapan kişiler kayıt olabilmektedir. Sizler de oyuna kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

 1. İlk olarak aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Android markete gidelim.

 2. Wild Rift Kayıt OL
 3. Yukarıdaki butona basıp süreyi bekledikten sonra açılan sayfada ön kayıt yapmamız gerekiyor. Ancak bundan önce büyük bir hususa dikkat etmeniz gerek. Oyun şuanda Türkiye’deki oyunculara erken kayıt imkanı tanımamakta. Bunun için Filipinler veya benzeri bölgeleri içeren bir VPN bağlantısı kurmamız gerekiyor. Bunun için önerdiğim VPN’yi indirmek için de aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

 4. Panda VPN İndirmek İçin Tıkla
 5. Yukarıdaki bağlantıdan VPN uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra tek yapmanız gereken 2. adımdaki bağlantıyı kullanarak kayıt olmak.
 6. Tüm adımları sorunsuz bir şekilde uyguladıktan kısa bir süre sonra Wild Rift oyununa ön kaydınız kabul edilecektir ve sizler de bu sayede oyuna giriş yapabilirsiniz.

Şuanda ülkemizde ve tüm dünya genelinde kapalı beta sürecinde olan Wild Rift oyunu apk indirme ve kayıt olma adımları bu kadar. Tüm adımları başarı ile tamamladıktan sonra sizler de bu güzel oyunun tadına varabilirsiniz. Oyun henüz yeni olduğu için 2020 yılı içinde beta sürecinden çıkartılması beklenmiyor. Bu yüzden tek çare adımları uygulayarak oyuna giriş yapmak gibi görünmekte. Sizler de yukarıda anlattığım yöntemler sayesinde oyunu indirip kayıt olabilirsiniz.