VSCO nedir?

VSCO, birçok fotoğrafçının sevdiği bir fotoğraf paylaşım sitesidir. Fotoğrafçılar ve fotoğraf meraklıları için en popüler sosyal ağlardan biridir.

Site, özel teklifleri, yüksek kalitesi ve mükemmel müşteri hizmetleri ile tanınıyor. Fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak yükleyebilir, görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Belki geçmişte VSCO kullandınız ve şimdi kullanmamayı düşünüyorsunuz. Öyleyse, VSCO hesabını nasıl sileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz? Üzülmeyin! Bu konuda size yardımcı olmak için buradayız. Fotoğraflarınızı güvende tutabilmeniz için VSCO hesabınızı nasıl sileceğinizi adım adım göstereceğiz.

VSCO hesabımdan fotoğrafları silebilir miyim?

VSCO hesabınızdan fotoğrafları silmek istiyorsanız, evet, yapabilirsiniz. Çok kolay ve sadece birkaç dakika kadar sürüyor. VSCO hesap ayarlarınızı ziyaret etmeniz ve silmek istediğiniz fotoğrafları seçmeniz gerekiyor.

Silmek istediğiniz fotoğrafları seçtikten sonra ekranın alt kısmındaki çöp kutusu simgesine tıklayın ve Resimleri Sil’i seçin. Görüntüler birkaç saniye sonra silinecektir!

VSCO hesabımı neden silmeliyim?

VSCO hesabınızı silmek istiyorsanız, artık kullanmadığınız içindir. VSCO’yu bir iş veya kişisel kullanımınız için kullanıyorsanız silmenize gerek yoktur.
İşletmeniz veya işiniz için VSCO’yu kullanmaya devam etmek istiyorsanız, lütfen hesabınıza giriş yapın ve tekrar kullanmaya başlayın.

Aşağıdaki durumlarda VSCO hesabınızı silmelisiniz:

  • Fotoğraflara artık ihtiyacınız yoksa.
  • Başka bir fotoğraf paylaşım sitesi kullanmayı düşünüyorsanız.
  • Artık e-posta adresinize erişiminiz yoksa.

Zaten başka bir fotoğraf paylaşım siteniz olduğu için VSCO’ya ihtiyacınız olmadığını düşünebilirsiniz. Bu doğru, ancak VSCO ile ilgili iyi olan şey, hala onu kullanmayı ve işlerinde veya işlerinde kullanmayı seven birçok fotoğrafçı tarafından kullanılıyor olmasıdır.

Öyleyse neden hesabınızı silip baştan başlamıyorsunuz? Tüm resimlerinizi oradan almaya çalışmaktan çok daha kolay olacaktır. VSCO’yu daha önce hiç kullanmadıysanız, önce denemek isteyebilirsiniz çünkü VSCO’da fotoğrafçıların bayılacağı birçok harika özellik var!

VSCO hesabımı silersem ne olur?

VSCO hesabınızı silerseniz, tüm fotoğraflarınız kaldırılacak ve hesap silinecektir. Böylece artık ona erişiminiz olmaz. İşletmeniz veya işiniz için VSCO’yu kullanmaya devam etmek istiyorsanız, lütfen hesabınıza giriş yapın ve tekrar kullanmaya başlayın.

VSCO hesabı nasıl silinir?

Fotoğraflarınızı onlara erişimi olan veya hesabınızdan çalmak isteyen diğer kullanıcılardan güvende tutabilmeniz için VSCO hesabınızı nasıl sileceğinizi size göstereceğimiz birkaç yöntem vardır.

Aşağıda size göstereceğimiz adımlar kolay ve basittir! Bunun için belirli bir zaman, çaba ve sabra ihtiyacınız var. Ancak sonunda buna değer çünkü resimleriniz diğer kullanıcılardan veya resimlerinizi çalmak isteyen diğer web korsanlarından korunacaktır.

VSCO hesabınızı silmenin birçok yolu vardır ve bunu yapmanın en kolay, en hızlı ve en güvenli yolunu size göstereceğiz. Bir VSCO hesabının nasıl silineceğine ilişkin bu hızlı kılavuzla üç kolay adımda bir VSCO hesabını nasıl sileceğinizi adım adım göstereceğiz:

Adım 1: Hesabınızda oturum açın. Başlamak için VSCO hesabınızda oturum açmanız gerekir. Bunu https://www.vsco.co/ web sitesini ziyaret ederek ve kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak yapabilirsiniz.

Adım 2: E-postanızı Kontrol Edin VSCO hesabınızı silmeden önce, yanıtlamanız veya okumanız gereken önemli e-postalarınız olup olmadığını görmek için e-posta gelen kutunuzu kontrol etmelisiniz.

Platformdan gelen önemli bir e-postanız yoksa, devam edin ve VSCO hesabınızı hemen silin. Bunun için platformdan ayarlar kısmındaki “hesap silme” butonuna basabilirsiniz.

Adım 3: Kaldırma Süreci! 3 kolay adımda VSCO hesabı nasıl silinir:

Hesabınızda oturum açın, e-posta hesabınızı kontrol edin ve silin. Ve bitti! Tamamlandı! VSCO’dan çıkarıldınız, tebrikler!

Telefondan VSCO hesabı nasıl silinir?

Web sitesine ve/veya e-posta adresine erişiminiz yoksa, 1-855-299-6247 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden e-posta yoluyla VSCO müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Onları aramanız veya e-posta göndermeniz gerekiyor çünkü VSCO hesabınızı web sitesi üzerinden silerseniz bilgileriniz silinecek ve sistemlerinde saklanmayacaktır!

Sildikten sonra yine de bir VSCO hesabı oluşturabilir miyim?

Evet, sildikten sonra bile bir VSCO hesabı oluşturabilirsiniz. Bunu, VSCO sitesine giriş yaparak ve yeni bir hesap oluşturarak yapabilirsiniz. Yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız, bunu web sitesinden yapmanız gerekir: https://www.vsco.co/

VSCO hesabımı silemiyorum, ne yapmalıyım?

VSCO hesabınızı silemiyorsanız, yanlış e-posta adresi girmiş olabilirsiniz.
Bu durumda, [email protected] adresinden e-posta veya telefon yoluyla VSCO müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir veya onları şu iki numaradan birinden arayabilirsiniz: 1-855-299-6247 veya 1- 855-299-6247

VSCO hesabımı silmek yerine geçici olarak devre dışı bırakabilir miyim?

Evet, VSCO hesabınızı kısa bir süreliğine devre dışı bırakabilirsiniz. Bunu yapmak için VSCO hesabınıza giriş yapın ve ekranın sağ üst köşesindeki hesap ayarlarına tıklayın. Ardından “Hesabı Devre Dışı Bırak” tuşuna tıklayın ve talimatları izleyin.