Son zamanlarda öne çıkan kripto para birimlerinden birisi olan Vine Protocol airdrop etkinliği başlattığını duyurdu. Bu sayede artık sizler de basit birkaç görevi tamamlayarak 500 + her davet ettiğiniz arkadaşınız başına 20 VINE kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Vine Protocol (VINE) Nasıl Kazanılır?

Tamamen ücretsiz olarak Vine Protocol (VINE) airdrop etkinliğinden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  1. İlk olarak VINE Airdrop Telegram kanalına üye olun
  2. Daha sonrasında botu açarak gerekli işlemleri başlatın
  3. Vine Protocol Twitter hesabını takip edip size iletilen gönderiyi paylaşın
  4. Twitter kullanıcı adınızı sisteme girin
  5. Kontrol et deyin
  6. Trust Wallet uygulamasından Smart Chain cüzdan kodunuzu kopyalayın
  7. Sisteme bu cüzdan kodunu iletin

Ücretsiz 500 adet VINE kazanmak ve airdrop etkinliğinden faydalanmak için yapılması gerekenler sadece bu kadar. Daha sonrasında sistem sizlere iletmiş olduğunuz Smart Chain cüzdan kodu aracılığıyla airdrop ödülünü dağıtacaktır. Ancak bunun için son gün 10 Mayıs olarak açıklanmış durumda. Eğer belirtilen tarihi geçtiğinde sisteme halen cüzdan kodunu iletmemiş olursanız ne yazık ki airdrop etkinliğinden faydalanmanız mümkün olmayacaktır. Bu yüzden acele etmenizi ve arkadaşlarınızı da bu yazı aracılığıyla etkinliğe davet etmenizi öneririm.

Vine Protocol airdrop etkinliği şu anda özellikle sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Sistemin paylaşılmasını söylediği gönderiye bu zamana kadar on binlerce beğeni gelirken resmi hesabın takipçi sayısı da hızla artıyor. Büyük umutların beslendiği bu projede sizler de şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz. Buna ek olarak airdrop etkinliğinden ödüllerin de yine 10 Mayıs tarihinden sonra dağıtılacağını belirtmemiz gerekiyor. Yani siz bu tarihten önce çekim talebinde bulunsanız da olumsuz yanıt alabilirsiniz. Bu yüzden 10 Mayıs gününü beklemeniz gerekiyor.

Kripto paraların ülkemizde son zamanlarda ilgi görmesiyle bu tarz airdrop etkinliklerine de ilgi gün geçtikçe artmakta. Ancak bu noktada her gün onlarca yeni airdrop etkinliği duyurulduğu için dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Özellikle de bu noktada sizlerden bir ücret talep ediliyorsa o proje hakkında daha fazla araştırma yapmanız yararınıza olacaktır. Aksi taktirde varlıklarınızı bilinmeyen kişilere bir anda kaptırdığınızı görebilirsiniz. Ayrıca yine projelerin arkasındaki ekibi ve çıkış amaçlarını incelemek ilerleyen dönemler hakkında size büyük bilgiler verecektir. Şimdi hemen Vine Protocol airdrop etkinliğine katılarak bu dünyaya ilk adımınızı ücretsiz olarak atabilirsiniz.


Trust Wallet İndir

Bitcoin Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler