Bundan neredeyse 3 hafta önce kadar piyasaya sürülen Dogelon Mars (ELON) nedir ve nasıl alınır soruları sıkça soruluyor. Özellikle de yeni çıkan kripto paraları alıp uzun vadeli bekletmek isteyenler için bir fırsat konumunda olan Dogelon Mars şu anda büyük ilgi görmekte. 12 Mayıs itibariyle 0.0000019 dolar değere sahip olan ELON için tahminler Dogecoin gibi olması yönünde. Ancak bu tahminlerin kripto paranın fanları tarafından yapıldığını söylememiz gerekiyor.

Dogelon Mars (ELON) Nedir ve Ne Zaman Çıktı?

Etherum tabanlı bir kripto para birimi olan Dogelon Mars (ELON) 23 Nisan gününde ilk değerlemesini aldı. O tarihten bu yana yaklaşık 20 kat değer kazanan altcoin birimi Dogecoin yatırımcıları tarafından da takip ediliyor. Aslında isim benzerliğindeki amacın tam da bu olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada amacına varan ELON hızla yükselmeye devam ederken bir yandan da umut veriyor. Ancak kendisinin bir proje coini değil tamamen fanlara yönelik bir birim olduğunu söylemeliyiz. Kısa sürede büyük bir yatırımcı kitlesini kendisine çekse de belirli bir amaca hizmet etmediği için geleceğini tahmin etmek oldukça zor. Bu yüzden yatırım yapmadan önce 2 kez düşünmeniz yararınıza olacaktır.

Dogelon Mars Nasıl Alınır?

Yeni piyasaya sürülen Dogelon Mars’ı almak için şuan kullanabileceğiniz platform listesi oldukça kısıtlı. Aşağıdaki fotoğrafta ELON alabileceğiniz tüm platformları rahat bir şekilde görebiliyorsunuz.Dogelon Mars Nasıl Alınır

Birçok kripto para yatırımcısı için pek de bilinmedik olan bu kripto para borsaları gözünüzü korkutabilir. Bu yüzden eğer ne yaptığınızdan tam emin değilseniz Binance gibi borsalara çıkana kadar beklemeniz en sağlıklısı olacaktır. Ancak bu süreçte coinin değeri değişebileceği için bu noktada önemli bir karar vermeniz gerekiyor.

Dogelon Mars (ELON) Artar mı?

Piyasaya çıkalı oldukça kısa bir süre geçen ELON için alınır mı veya alınmaz mı tahmini yapmak oldukça zor. Özellikle de kısa vadeli veya uzun vadeli düşünmeniz bu noktada oldukça önemli diyebiliriz. Bir haftada yaklaşık 8 kat büyüyen söz konusu altcoin birimi bu noktaya oldukça kısa bir sürede geldi. Ancak yatırımcılar kazançlarını bir anda çekebilecekleri için yine bir anda dibi boylama tehlikesi mevcut. Eğer sektörde acemi iseniz kısa vadeli olarak ELON coin almak sizi zor bir duruma sokabilir.

Bu yazıda yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce iyice araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Bitcoin Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler