unnamed 2 Bugünkü konumuzda sizlere nasıl kolayca para kazanacağınızı anlatacağım.Sistem gayet basit sitenin size vermiş olduğu linkten üye olmasını sağladığınız her kişi için 1.25 Tl veya 2 Tl kazanacaksınız. Ödemelerinizi iki farklı şekilde alabilirsiniz. -Havale -İninal Kart Ödeme bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmekte ve üye olurken girdiğiniz bilgilerle ödeme alacağınız Bankadaki bilgileriniz uyuşmak zorunda.Aksi takdirde ödemelerinizi alamayabilirsiniz. Ödeme alt limitiniz ise 100 tl dir.Ama site üyelik başına 1.25 ve 2 Tl gibi rakamlar verdiği için zorlanacağınızı sanmam. Not: Siteler arkadaşlık kurma siteleri olabilir  eğer karşınızdaki kişi bundan hoşlanmayacak birisi ise sizi şimdiden uyarmalıyım. Telefonda kayıt olmak için tıklayın. Bilgisayarda iseniz kayıt olmak için tıklayın. Sisteme kayıt olmak için tıklayın.
Bugünkü konumuzda sizlere nasıl kolayca para kazanacağınızı anlatacağım.Sistem gayet basit sitenin size vermiş olduğu linkten üye olmasını sağladığınız her kişi için 1.25 Tl veya 2 Tl kazanacaksınız.
Ödemelerinizi iki farklı şekilde alabilirsiniz.
-Havale
-İninal Kart
Ödeme bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmekte ve üye olurken girdiğiniz bilgilerle ödeme alacağınız Bankadaki bilgileriniz uyuşmak zorunda.Aksi takdirde ödemelerinizi alamayabilirsiniz.
Ödeme alt limitiniz ise 100 tl dir.Ama site üyelik başına 1.25 ve 2 Tl gibi rakamlar verdiği için zorlanacağınızı sanmam.
Not: Siteler arkadaşlık kurma siteleri olabilir  eğer karşınızdaki kişi bundan hoşlanmayacak birisi ise sizi şimdiden uyarmalıyım.