unnamed28129 1 Başlıkta da belirttiğim gibi bloguma yazar arıyorum.Okul ve diğer şeylerden dolayı pek vakit ayıramıyorum.Bu yüzden bana yardımcı olabilecek birisine ihtiyacım var. Tabi aradığım kişi konu yazarken bazı şeylere dikkat etmeli.Bunlar; -Yazılar çok kısa olmamalı,tabi konudan konuya yazı uzunluğu değişeceği için sizi belirli bir kelime sayısı ile sınırlamıyorum. -Blogumda ne konular hakkında yazdığım az çok ortada.Okurlarıma para kazandırabilecek siteler veya Bitcoin hakkında bilgi içeren yazılar yazabilirsiniz. -Yazılar tamamen özgün olmalı ve yazı yazmış olmak için yazmamalısınız. -Günde 1 veya 2 günde 1 yazı yazmanız benim için yeterlidir. Bloguma reklam aldığımda gelirlerin bir kısmını tabiki yazar olan kişiyle paylaşabilirim.Ama şuan için yazı başına bir ücret veremem. İletişim için iguanabey@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.Mailde yaşınızı ve yukarda belirttiğim şartları yapıp yapamayacağınızı belirtirseniz sevinirim.
Başlıkta da belirttiğim gibi bloguma yazar arıyorum.Okul ve diğer şeylerden dolayı pek vakit ayıramıyorum.Bu yüzden bana yardımcı olabilecek birisine ihtiyacım var.
Tabi aradığım kişi konu yazarken bazı şeylere dikkat etmeli.Bunlar;
-Yazılar çok kısa olmamalı,tabi konudan konuya yazı uzunluğu değişeceği için sizi belirli bir kelime sayısı ile sınırlamıyorum.
-Blogumda ne konular hakkında yazdığım az çok ortada.Okurlarıma para kazandırabilecek siteler veya Bitcoin hakkında bilgi içeren yazılar yazabilirsiniz.
-Yazılar tamamen özgün olmalı ve yazı yazmış olmak için yazmamalısınız.
-Günde 1 veya 2 günde 1 yazı yazmanız benim için yeterlidir.
Bloguma reklam aldığımda gelirlerin bir kısmını tabiki yazar olan kişiyle paylaşabilirim.Ama şuan için yazı başına bir ücret veremem.
İletişim için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.Mailde yaşınızı ve yukarda belirttiğim şartları yapıp yapamayacağınızı belirtirseniz sevinirim.