unnamed28229 Kayıt olmak için tıklayın.
Anlatacağım bu sisteme sadece kayıt olarak 5 dolarlık Wcx token kazanabilirsiniz yani WCX Dijital Para Borsasında 5 Dolarlık bir hisseye sahip olacaksınız diyebiliriz.
Peki nedir bu WCX ?
WCX bir dijital para borsasıdır.Bu borsada exchange,alım-satım gibi işlemler yapabilirsiniz.Sistemin bir diğer güzel yanı da diğer sistemlerde gördüğümüz yüksek komisyonların olmamasıdır.
1G3M1B Kayıt olmak için tıklayın.
Yukarıda görmüş olduğunuz resimde, hesabınızda olan token sayısı ile aylık olarak kazanacağınız parayı görmektesiniz.Bunu Türk Lirasına çevirirsek yaklaşık olarak 2400 lira etmekte.Bu rakam da bence gayet güzel bir miktar.
pGazvJ Kayıt olmak için tıklayın.
Yukarıdaki resimde ise bahsettiğimiz 10.000 token için biçilen fiyatı görüyorsunuz.0.1217 Bitcoin’i hesaplarsak karşımıza 1.000 dolar gibi bir rakam çıkıyor ama alacağımız tokenler ile 2 ayda bundan faha fazlasını kazanabilecek olmamız işin cezbeden yanı.
Tabi bu sisteme ne kadar güvenebiliriz? Orası ise soru konusu tabi ama kayıt olduğumuzda size hediye edilen 50 token ile ne kadar kazandığınızı görmeniz sizin inancınızı arttıracaktır.Hem de bunun için hiçbir risk almamız gerekmiyor.

Kayıt olmak için tıklayın.