images28429 Black Friday yani Kara Cuma günü ABD-İngiltere gibi ülkelelerde mağazalarda olan çılgınca indirimlere verilen bir isimdir.O gün trafik felç olur ve mağazalar önünde uzun kuyruklar görülür.Kısacası indirimi kaçırmak istemeyen herkes mağazalara hücum eder. Bu olay internet sitelerinde de uzun süredir görülmekte.Özellikle Amazon ve eBay gibi sitelerin bu günlerde yoğunluktan yavaşlamaları veya erişimlerinin aksaması gibi sorunlar yaşanmıştır. Özellikle oyun severler için büyük bir fırsat olan bu günde bilgisayarlar, klavyeler ve diğer teknolojik aletler indirime gireceği için kaçırmayın derim. Steam indirimleri için biraz daha sabretmek gerekiyor. Steam, sonbahar indirimlerini 22 Kasım'da açıklayacak ve bu indirimler bir hafta sürecek. Ülkemizde de Teknosa,MediaMarkt,HepsiBurada.com gibi şirketlerin de indirime gireceğini unutmamak gerek. Peki bu indirimler ne zaman? Bazı sitelerde indirimler ufak ufak başlamış olsa da asıl indirim günü 24 Kasım.
Black Friday yani Kara Cuma günü ABD-İngiltere gibi ülkelelerde mağazalarda olan çılgınca indirimlere verilen bir isimdir.O gün trafik felç olur ve mağazalar önünde uzun kuyruklar görülür.Kısacası indirimi kaçırmak istemeyen herkes mağazalara hücum eder.
Bu olay internet sitelerinde de uzun süredir görülmekte.Özellikle Amazon ve eBay gibi sitelerin bu günlerde yoğunluktan yavaşlamaları veya erişimlerinin aksaması gibi sorunlar yaşanmıştır.
Özellikle oyun severler için büyük bir fırsat olan bu günde bilgisayarlar, klavyeler ve diğer teknolojik aletler indirime gireceği için kaçırmayın derim.
images?q=tbn:ANd9GcTdZQBIaDf1d4qWXgrXNyQEn9mamk5oq1JbWdAUp25FII943z7fbWHZB VbzQ Black Friday yani Kara Cuma günü ABD-İngiltere gibi ülkelelerde mağazalarda olan çılgınca indirimlere verilen bir isimdir.O gün trafik felç olur ve mağazalar önünde uzun kuyruklar görülür.Kısacası indirimi kaçırmak istemeyen herkes mağazalara hücum eder. Bu olay internet sitelerinde de uzun süredir görülmekte.Özellikle Amazon ve eBay gibi sitelerin bu günlerde yoğunluktan yavaşlamaları veya erişimlerinin aksaması gibi sorunlar yaşanmıştır. Özellikle oyun severler için büyük bir fırsat olan bu günde bilgisayarlar, klavyeler ve diğer teknolojik aletler indirime gireceği için kaçırmayın derim. Steam indirimleri için biraz daha sabretmek gerekiyor. Steam, sonbahar indirimlerini 22 Kasım'da açıklayacak ve bu indirimler bir hafta sürecek. Ülkemizde de Teknosa,MediaMarkt,HepsiBurada.com gibi şirketlerin de indirime gireceğini unutmamak gerek. Peki bu indirimler ne zaman? Bazı sitelerde indirimler ufak ufak başlamış olsa da asıl indirim günü 24 Kasım.
Steam indirimleri için biraz daha sabretmek gerekiyor. Steam, sonbahar indirimlerini 22 Kasım’da açıklayacak ve bu indirimler bir hafta sürecek.
Ülkemizde de Teknosa,MediaMarkt,HepsiBurada.com gibi şirketlerin de indirime gireceğini unutmamak gerek.
Peki bu indirimler ne zaman?
Bazı sitelerde indirimler ufak ufak başlamış olsa da asıl indirim günü 24 Kasım.