unnamed Yakın zamanda yayınlanan Tanıtım Ödülleri uygulaması ile hem Android hem de İos telefonunuzdan para kazanabilirsiniz.Hem de oldukça basit işlemler ile. -Uygulamalar indirerek ve o uygulamalara Google play üzerinden yorum yaparak. -Uygulama içerisindeki video reklamları izleyerek.(Her 10 dakikada 1 kere izleyebilirsiniz) -Uygulama içerisinde size sunulan anketleri yanıtlayarak para kazanabilirsiniz. Peki kazandığım paraları nasıl çekebilirim ? Öncelikle çekim talebinde bulunmak için 15 tl kazanmanız gerekmekte. Paralarınızı; -Turkcell,Vodafone,Türk Telekom gibi hattınıza yükleyebilirsiniz. -Steam,Itunes,Google Play gibi platformlara bakiye olarak. -İninal, Papara,ByNoGame gibi platformlara çekebilirsiniz.Tercih tamamen size kalmış durumda. Not: Sisteme kayıt olurken CE070194 referans kodumu girerek ekstra bakiye ile başlayabilirsiniz.
Yakın zamanda yayınlanan Tanıtım Ödülleri uygulaması ile hem Android hem de İos telefonunuzdan para kazanabilirsiniz.Hem de oldukça basit işlemler ile.
V3NBoy Yakın zamanda yayınlanan Tanıtım Ödülleri uygulaması ile hem Android hem de İos telefonunuzdan para kazanabilirsiniz.Hem de oldukça basit işlemler ile. -Uygulamalar indirerek ve o uygulamalara Google play üzerinden yorum yaparak. -Uygulama içerisindeki video reklamları izleyerek.(Her 10 dakikada 1 kere izleyebilirsiniz) -Uygulama içerisinde size sunulan anketleri yanıtlayarak para kazanabilirsiniz. Peki kazandığım paraları nasıl çekebilirim ? Öncelikle çekim talebinde bulunmak için 15 tl kazanmanız gerekmekte. Paralarınızı; -Turkcell,Vodafone,Türk Telekom gibi hattınıza yükleyebilirsiniz. -Steam,Itunes,Google Play gibi platformlara bakiye olarak. -İninal, Papara,ByNoGame gibi platformlara çekebilirsiniz.Tercih tamamen size kalmış durumda. Not: Sisteme kayıt olurken CE070194 referans kodumu girerek ekstra bakiye ile başlayabilirsiniz.
-Uygulamalar indirerek ve o uygulamalara Google play üzerinden yorum yaparak.
-Uygulama içerisindeki video reklamları izleyerek.(Her 10 dakikada 1 kere izleyebilirsiniz)
-Uygulama içerisinde size sunulan anketleri yanıtlayarak para kazanabilirsiniz.
Peki kazandığım paraları nasıl çekebilirim ?
zJLy89 Yakın zamanda yayınlanan Tanıtım Ödülleri uygulaması ile hem Android hem de İos telefonunuzdan para kazanabilirsiniz.Hem de oldukça basit işlemler ile. -Uygulamalar indirerek ve o uygulamalara Google play üzerinden yorum yaparak. -Uygulama içerisindeki video reklamları izleyerek.(Her 10 dakikada 1 kere izleyebilirsiniz) -Uygulama içerisinde size sunulan anketleri yanıtlayarak para kazanabilirsiniz. Peki kazandığım paraları nasıl çekebilirim ? Öncelikle çekim talebinde bulunmak için 15 tl kazanmanız gerekmekte. Paralarınızı; -Turkcell,Vodafone,Türk Telekom gibi hattınıza yükleyebilirsiniz. -Steam,Itunes,Google Play gibi platformlara bakiye olarak. -İninal, Papara,ByNoGame gibi platformlara çekebilirsiniz.Tercih tamamen size kalmış durumda. Not: Sisteme kayıt olurken CE070194 referans kodumu girerek ekstra bakiye ile başlayabilirsiniz.
Öncelikle çekim talebinde bulunmak için 15 tl kazanmanız gerekmekte.
Paralarınızı;
-Turkcell,Vodafone,Türk Telekom gibi hattınıza yükleyebilirsiniz.
-Steam,Itunes,Google Play gibi platformlara bakiye olarak.
-İninal, Papara,ByNoGame gibi platformlara çekebilirsiniz.Tercih tamamen size kalmış durumda.
Not: Sisteme kayıt olurken CE070194 referans kodumu girerek ekstra bakiye ile başlayabilirsiniz.