Oldukça sorunlu bir internet sistemi olan ülkemizde işini layıkıyla yapan nadir firmalardan olan Türknet ücretsiz 1 ay davet kodu sayesinde internete para vermeden ilk ay keyif sürmeniz mümkündür. Türknet tarafından uzun süredir devam ettirilen bu kampanyadan kimlerin faydalanabileceğini merak ediyorsanız yazımızın devamında bunun cevabını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Türknet Davet Kodundan Kimler Faydalanabilir?

Eğer sizler de henüz bir Türknet abonesi değilseniz ancak bu firmaya geçmeyi düşünüyorsanız 1 ay ücretsiz internet davet kodu kampanyasından faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet almak için başvuru yaparken aşağıdaki davet kodu kullanmanız olacaktır.

VYC97ON11NIS

Yukarıda yer alan referans kodu sizin 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde interneti kullanmanızı sağlayacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak için daha öncesinde aynı kişi üzerinden herhangi bir Türknet aboneliği yapmamış olmanız gerekiyor. Eğer daha öncesinde kendi adınızla bir üyelik yaptıysanız ailenizden herhangi birinin üstüne tekrardan abonelik başvurusu yapabilir ve bu başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Türknet Arkadaşını Getir Davet Kodu

Türknet Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Türknet’in yeni abonelerine sağladığı büyük bir avantaj olan davet kodunu kullanmak için yukarıda sizlere verdiğimiz arkadaşını getir davet kodu bağlantısını kullanmanız yeterlidir. Bu bağlantı üzerinden abonelik sürecinizi başlatmanız durumunda sizler de kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanyaya başarılı bir şekilde katıldıktan sonra ilk faturanızı ödemeniz gerekiyor. Daha sonrasında gelecek 2. fatura 0 TL, yani tamamen ücretsiz olacaktır. Sizler de bu sayede o ay internetinizi tamamen ücretsiz olarak kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ülkemizde Netflix, Steam gibi platformlarda yapılan araştırmalara göre en hızlı interneti kullanan kişiler Türknet aboneleri olarak görülüyor. Bu da genel olarak kaliteli bir internet sunulduğu anlamına gelmekte. Sizler de aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan abone olabilir ve hızlı internetin tadını çıkartabilirsiniz. Ülkemizde her şehir için destek sunan Türknet aslında Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet sunmaktadır. Daha doğrusu ona bağlı sağlayıcılar üzerinden diyebiliriz. Ancak birçok fiyat ve kullanıcı deneyimi avantajı sayesinde insanları kendisine çekmeyi başarıyor.

Öğrenciler İçin İnternetten Para Kazanma Yolları

Genel olarak ülkemizde internet sağlayıcılarından birçok kişi yakınsa da işini layıkıyla yapan nadir firmalardan birisi Türknet’tir. Hali hazırda yüz binlerce kullanıcısı bulunan şirketin oldukça hızlı bir destek sistemi bulunuyor. Hatta pandemi sürecine rağmen bu sistemin oldukça hızlı işlediğini söylemek mümkün. Birçok kişi telefon üzerinden destek bulunmamasına ilişkin sitemde bulunsa da sorun yaşandığında oldukça hızlı bir şekilde aksiyon alındığı için bunun sorun olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca hali hazırda bir Türknet müşterisi olduğum için aylardır kendilerinden sorunsuz bir internet hizmeti aldığımı söylemem gerekiyor. Ayrıca vaat edilen 35’lik hızı da sonuna kadar almaktayım. Çevrenizdeki internet yoğunluğuna bağlı olarak bu değerler değişebilse de genel olarak tatmin eden bir hizmet alabilirsiniz.