Ülkemizin en aktif kullanılan alışveriş platformlarından birisi olan Trendyol, kısa zaman önce Trendyol cüzdanım adını verdiği yeni bir özelliği duyurdu. Peki bu uygulama nedir ve nasıl indirilir? Sizler için bu sorulara yanıt vererek kampanyalardan en hızlı şekilde faydalanmanızı sağlamak istiyorum.

Kullanıcıların alışverişlerini daha hızlı tamamlamaları adına geliştirilmiş bir uygulama olan Trendyol cüzdanım ile indirimli alışveriş yapmak artık mümkün.

Trendyol Cüzdanım Özellikleri Nelerdir?

  • Alışverişlerden %2 geri ödeme alma imkanı
  • Cüzdanı oluşturduktan sonra 10 TL karşılıksız para hesabınıza tanımlanır
  • İptal edilen siparişlerin ödemelerini daha kısa sürede alma imkanı
  • Cüzdanda bulunan bakiyeyi işlem yapılan kartlara iade alma imkanı
  • Cüzdan bakiyesi ile alışveriş yapma fırsatı

Tamamen kullanıcı memnuniyetini arttırma üzerine bir adım olan Trendyol cüzdanım uygulamasından tüm Trendyol kullanıcıları ücretsiz bir şekilde faydalanabilmekte. Ayrıca cüzdanı ilk açtığınız anda yüklenen 10 TL tutarındaki bakiyeyi de dilediğiniz bir siparişte kullanmanız mümkün. Ancak cüzdan bakiyesi kart ile ödemede birleşmediği için alacağınız ürün cüzdanınızdaki tutarı geçiyor ise üstünü tamamlamanız gerekiyor. Bunun için de cüzdan uygulamasına bakiye yükleyebilirsiniz. 3D ile güvenli ödeme imkanına sahip olunduğu için bakiyeniz cüzdana güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

Uygulamayı Nasıl İndirebilirim?

Trendyol’un bu yeni hizmetinden faydalanmak için en güncel sürüme sahip olmanız gerekiyor. Bunun için de aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Android İçin Trendyol Cüzdanım İndir

iOS İçin Trendyol Cüzdanım İndir

Telefon işletim sisteminize uygun uygulamayı indirdikten sonra uygulama içerisinde sağ alt tarafta bulunan “Hesabım” kısmına gelerek “Trendyol Cüzdanım” alanını bulmanız gerekiyor. Daha sonrasında bu sisteme giriş yapabilmeniz için bir telefon numarasından onaylama yapmanız gerekmekte. Bunun için ise bir telefon numarası yazıp, sonrasında o numaraya gelen onay kodunu sisteme girmelisiniz. Bu işlemin ardından Trendyol cüzdanım uygulaması başarılı bir şekilde aktif edilmiş ve içerisine 10 TL otomatik olarak yüklenmiş olacaktır. Eğer tüm bu adımları yapmanıza rağmen uygulamada 10 TL gözükmüyor ise Trendyol ile iletişime geçebilir ve bu konuda kendilerinden yardım isteyebilirsiniz. Söz konusu 10 TL uygulamasının ne zamana kadar devam edeceği tam olarak bilinmediği için sizlere tavsiyem elinizi çabuk tutmanız olacaktır. Bu kampanya bitmeden uygulamayı indirerek telefonunuzda bulundurmanız en iyisi gibi görünüyor.

Trendyol cüzdanım nedir ve nasıl indirilir hakkında sorularınız umarım giderilmiştir. Eğer aklınıza takılan bir şey varsa yorumlar kısmında bunu belirtebilirsiniz.