Ülkemizde ve dünya genelinde en fazla oynanan bilgisayar oyunlarından birisi olan League Of Legends e-posta değiştirme rehberi ile karşınızdayız. Bu rehber sayesinde oyundaki hesabınızı yeni bir mail hesabına transfer edebilir ve daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

E-posta Değiştirme Adımları

1- İlk olarak aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyun hesabınıza güvenli bir şekilde giriş yapmanız gerekiyor.


Lol Hesabına Giriş

2- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise tarayıcınızda sağ üst köşede yer alan hesap adınızın üstüne farenizi getirerek “ayarlar” alanına tıklama yapın.

Lol Hesap Ayarlari e1598720361492 Ülkemizde ve dünya genelinde en fazla oynanan bilgisayar oyunlarından birisi olan League Of Legends e-posta değiştirme rehberi ile karşınızdayız. Bu rehber sayesinde oyundaki hesabınızı yeni bir mail hesabına transfer edebilir ve daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

3- Ayarlar alanına giriş yapmanız için eskiden onayladığınız bir mail adresi var ise ona güvenlik amaçlı bir mail gönderilebilir. Bu maildeki yer alan kodu gerekli alana girdikten sonra ayarlar alanı başarı ile açılacaktır. Eğer kullandığınız bilgisayardan daha önce hesabınıza giriş yaptıysanız az önce anlattığım doğrulama işlemine gerek bile kalmayabilir.

E Posta degistirme LolPNG Ülkemizde ve dünya genelinde en fazla oynanan bilgisayar oyunlarından birisi olan League Of Legends e-posta değiştirme rehberi ile karşınızdayız. Bu rehber sayesinde oyundaki hesabınızı yeni bir mail hesabına transfer edebilir ve daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

4- Hesap ayarları alanına giriş yaptıktan sonra karşınıza doğrudan e-posta adresinizi gösteren bir alan belirecektir. Bu alanın hemen sağ tarafında yer alan kalem simgesine tıklayarak mail adresinizi değiştirmeye başlayabilirsiniz. Simgeye tıklamanızın ardından sistem sizi otomatik olarak e-posta değiştirme alanına alacaktır.

5- Eski mail adresinizi ve  kullanmak istediğiniz yeni mail adresinizi girmeniz gerekiyor. Ardından şifre ile işlemi onaylayıp başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ancak önceki mail adresinizi doğrulamış iseniz tekrardan o maile giriş yapmanız gerekebilir. Eğer kayıt olduktan sonra mail adresinizi tam olarak onaylama işlemi yapmadıysanız buna gerek kalmayacağını unutmayın.

Dünya genelinde turnuvalarda takımların kıyasıya yarıştığı ve büyük ödüllerin sahibini beklediği League Of Legends kısaca L.O.L e-posta değiştirme rehberi bu kadar. Daha sonrasında hesabınız artık çok daha güvenli olacağı için güvenle oyun oynayabilirsiniz.

Oyunlarda e-posta adreslerinizi sürekli olarak kontrol etmenin size büyük bir güvenlik avantajı katacağını unutmayın. Her ihtimale karşı en azından yılda bir kere mail adresinin güncel olup olmadığını kontrol ederek hesabınızı güvene alabilirsiniz.