Bir çoğumuzun bildiği gibi Tisho üzerinden T-shirt tasarlamak oldukça kolay bir işlem. Ayrıca yine bu platform aracılığıyla oluşturduğunuz tasarımları başkalarına satmanız da mümkün. Üstelik tüm bu süreçte siparişleri hazırlayıp göndermek tamamen Tisho’ya ait olacaktır. Bu sayede birçok zaman kaybettirecek detayda boğulmadan sizler de t-shirt tasarlayarak para kazanabilirsiniz.

Tisho İle Para Kazanmak

Son zamanların popüler akımlarından birisi olan baskılı t-shirt akımına Tisho firmasının büyük bir katkısı olmuştur. İnsanlar ilk başlarda beğendiği karakterleri, lafları ve simgeleri kıyafetlerine baskı yaptırmak için bu platformu tercih ediyorlardı. Ancak bu tarz t-shirt tasarımları için olan rağbet artınca hatırı sayılır bir sektör oluşmaya başladı diyebiliriz. Artık birçok kişi çeşitli platformlar aracılığıyla Tisho üzerinden tasarladıkları kıyafetleri satarak para kazanıyorlar. Sizler de bu kişilerden birisi olabilir ve ciddi paralar kazanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl T-Shirt Tasarlayabilirim?

Tisho İle T-Shirt Tasarla Para Kazan

Tisho üzerinden tasarlanmış örnek bir t-shirt tasarımı bu şekildedir. Oldukça geniş özelliklere sahip tasarım alanı sayesinde istediğiniz renkte, ölçüde ve resimle donatılmış kıyafetler tasarlayabilirsiniz. Ayrıca bu platform üzerinden sadece kısa kollu değil; sweatshirt, eşofman altı, kupa ve bardak gibi birbirinden farklı ürünler satıp para kazanma şansınız da bulunuyor. Oldukça geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her noktasına anlaşmalı kargosu aracılığıyla sizler de satışlarınızı yapabilirsiniz.

Nereden T-Shirt Satabilirim?

Tisho ile para kazanmak üzere kullanabileceğiniz birçok platform bulunmaktadır. Ancak bunların başında elbette Facebook ve Instagram geliyor. Ülkemizde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan bu iki sosyal medya platformu üzerinde hali hazırda bu şekilde satış yapan birçok kişi de bulunmaktadır. Sizler de bu kişilerden farkınızı tasarımlarınız ile ortaya koyarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer sosyal medya üzerinden satış yapmak sizlere yetmediyse bir sonraki adım kendinize bir web sitesi oluşturmak olacaktır. Bunun için de hem sanal pos desteği, hem de subdomain şeklinde bir mağaza desteği sunan firmalara göz atabilirsiniz. Ayrıca bu sayede ilk aşamada sunucu ve domain gibi masraf kalemleriniz olmayacaktır. Dilerseniz ilerleyen dönemde kendinize özel bir internet sitesi açabilir ve daha profesyonel bir görünüme bürünebilirsiniz.

İleri Dönüşüm İle Para Kazanma (2021 Güncel Rehber)

Kargo Kısmı Kimin Sorumluluğunda?

Bu site üzerinden satış yapmak isteyen kişilerin sorduğu sorulardan birisi de kargo kısmının kimin sorumluluğunda olduğudur. Bu sorunun cevabı ise aslında oldukça basit. Sizler müşteri ile anlaşıp fotoğrafı, adresi ve ödemeyi aldıktan sonra Tisho üzerinden kişinin adı ile sipariş oluşturuyorsunuz. Daha sonrasında Tisho tarafından ürünler dilediğiniz şekilde hazırlanıp müşterinize kargolanacaktır.

Tisho ile para kazan fikri son dönemlerin güzel gelir elde etme modellerinden birisi olmaya başladı. Sektör her geçen gün daha da büyürken sizler de acele edip bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

https://www.tisho.com/