Yerli film, dizi ve gösteri izleme platformu olan Exxen için ücretsiz nasıl izlenir tarzında sorular sıkça soruluyor. Özellikle de evlerde kalıp canların sıkılabildiği şu günlerde birçok kişi kendisini film ve dizilere vermiş durumda. Size anlatacağımız Exxen ücretsiz izleme yöntemi ile sizler de canınız sıkılmadan saatlerce vakit geçirebilirsiniz.

Exxen Deneme Üyeliği İle Ücretsiz İzleme

Exxen platformunda ücretsiz bir şekilde dizi ve filmleri izlemek için başvurabileceğiniz ilk yöntem deneme üyeliği almaktır. Bunun için de ilk olarak aşağıdaki butona tıklayın.

Exxen 7 Gun Deneme Uyeligi 1 Exxen ücretsiz nasıl izlenir tarzında sorulan sorulara verilebilecek yanıt yukarıdaki gibidir. Eğer sizlere sunulan 7 gün ücretsiz deneme sürecinin ardından üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız bunu hesap aylarınızdan kolayca yapabilirsiniz. Buna ek olarak da sisteme kayıt olurken kullandığınız sanal kartı bankanızın mobil uygulamasından silmeniz durumunda da üyeliğiniz bir süre sonra otomatik olarak iptal olacaktır.7 gün ücretsiz izle butonuna basmadan önce sizlerden adınızı ve bir mail adresinizi girmeniz istiyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta söz konusu mail adresinizin daha önce Exxen üzerinde kullanılmamış olmasıdır. Aksi taktirde siteye üye olmakta sorun yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilk adımı geçtikten sonra sizleri bir ödeme sayfası karşılayacak. Bu sayfada kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Tam da bu noktada sizlere tavsiyemiz sanal kart kullanmanız yönünde. Sanal kartınızın limitini de 2 TL olarak belirleyerek fazladan para çekilmesinin önüne geçebilirsiniz. Sistem kartın doğruluğunu onaylamak adına 1 TL çekecek ve kısa sürede bunu iade edecektir. Ardından sizler de 7 gün boyunca ücretsiz Exxen deneyimine başlayabilirsiniz. Eğer 7 günün ardından izlemeye devam etmek istiyorsanız limitlediğiniz sanal karttaki limiti arttırabilir veya tamamen kaldırabilirsiniz. Bu sayede sistem sizlerden abonelik ücretini her ay otomatik olarak tahsil etmeye başlayacaktır.

Exxen ücretsiz nasıl izlenir tarzında sorulan sorulara verilebilecek yanıt yukarıdaki gibidir. Eğer sizlere sunulan 7 gün ücretsiz deneme sürecinin ardından üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız bunu hesap aylarınızdan kolayca yapabilirsiniz. Buna ek olarak da sisteme kayıt olurken kullandığınız sanal kartı bankanızın mobil uygulamasından silmeniz durumunda da üyeliğiniz bir süre sonra otomatik olarak iptal olacaktır.

EXXEN Kayıt Olma, Ödeme Ve Diğer Sorunların Çözümleri

Türkiye’nin Netflix’i gibi oldukça iddialı bir tabirle süslenen Exxen’i ücretsiz değil, ancak uygun bir fiyatla izlemek istiyorsanız arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Bunun için ortak bir hesap oluşturup hesap ücretini bölüşmeniz işe yarayacaktır. Bu sayede herkes platformdaki tüm içerikleri dilediği gibi izleyebilir.

Platformda bulunan içerikleri ücretsiz bir şekilde izlemek için yasa dışı dizi ve film izleme sitelerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu sitelerdeki birçok reklam ve içerik tamamen yasalara aykırı olduğu için hiç de hoş olmayacaktır. Ayrıca bunun yerine 7 gün ücretsiz Exxen üyeliği oluşturmak çok daha mantıklı diyebiliriz.