Ülkemizde aktif olarak kullanılan bir sosyal medya platformu olan TikTok videolarının sayısı gün geçtikçe artmakta. Peki bu TikTok videolarındaki müziği nasıl bulabiliriz? Birbirinden güzel ve eğlenceli TikTok videolarında oldukça farklı müzikler kullanılabiliyor. Beğendiğimiz bir müziği bulmak ise aslında oldukça kolay. Bunun için birkaç ipucu vereceğim. Bu sayede TikTok’ta çekilen videolardaki müziği çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

TikTok Videsundaki Müziği Bulmak

Türkiye’de de milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan ve her gün bu sayıyı biraz daha arttıran TikTok videsundaki müziği bulmak birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bunun için sizler de benimle birlikte aşağıdaki adımları uygulayarak herhangi bir videodaki müziği bulabilirsiniz. Ancak bazen amatör sesler tarafından söylenmiş müzikler de olabilmekte. Bunları bulmak diğer bilindik müziklere kıyasla çok daha zor olabilmekte. Dilerseniz videolardaki müziği bulmak için ilk taktiğimize geçelim.

TikTok Videosundaki Sesi Ayıklama

Eğer TikTok videosunda kullanılan müziği hiçbir şekilde bulamadıysanız bir yol daha var. O da videodaki müziği direkt olarak ayıklayıp telefonunuza indirmek olacaktır. Bu sayede müzik dosyalarınız arasına kaydolan videodaki müziğe kolaylıkla erişebilir ve dinleyebilirsiniz. Sürekli olarak videoyu açıp dinlemekten kat ve kat iyi olduğuna eminim.

TikTok Videosundaki Müziği Bulmak

TikTok Videosundaki Müziği Bulmak

Telefonların marketlerinde rahatlıkla bulabileceğiniz Mp4 to Mp3 uygulamalarından herhangi birini bu işlem için kullanabilirsiniz. Benim size önermiş olduğum programı aşağıya bıraktım ve o bağlantıya tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz. TikTok’ta karşınıza çıkan güzel bir videodaki müziği bulmak için bin bir takla atmak yerine bu taktiği uygulamak işlerinizi çok daha rahatlatacaktır.

Sizlere aşağıda linkini vermiş olduğum uygulama üzerinden videoyu mp3 formatına çevirmeniz mümkün. Bunun için öncelikle TikTok videosunu cep telefonunuza indirmiş olmanız gerekiyor. Bunun için de herhangi bir uygulamadan yardım alabilirsiniz. Daha sonrasında yukarıdaki fotoğraftaki gibi “Dönüştür” butonuna basarak işlemi başlatmanız mümkün. İşlem tamamlandığında müzik dosyası telefonunuza kayıt edilmiş olacaktır. Eğer bununla uğraşamam diyorsan seni bir sonraki ve daha kolay taktiğimize alalım.


Mp4 To Mp3 İndir

Shazam

TikTok videolarındaki herhangi bir müziği bulmak için en bilindik taktiklerden birisi de Shazam’lamak olacaktır. Shazam adı verilen ve ortamda çalınan müzikleri dinleyerek sizlere adını ileten uygulama sayesinde videolardaki müzikleri kolayca bulabilirsiniz. Shazam uygulamasının Android ve iOS için de desteği bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz telefona göre sizler de bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Aşağıya linkleri bırakıyorum.


Shazam Android İndir

Shazam iOS İndir