Steam Bakiyesini Nakite Çevirme

Özelikle Steam yaz indirimlerinden sonra steam hesabınızdaki onlarca oyundan biriken eşyaları sadece Steam pazarında satmanın size bir katkısı olmayacaktır. Steam market üzerinden satmış olduğunuz eşyalar, kartlar ve kostümlerin parası size Steam bakiyesi olarak dönecektir. Birkaç kuruşluk küçük eşyaları buradan satıp oyun veya oyun eşyaları alabilirsiniz, ancak 10 TL ve üzeri eşyaları nakite çevirmek daha mantıklı olacaktır. Bu yazıda steam bakiyesini nakite çevirme işlemini anlatacağım.

Aracı Site Üzerinden Nakite Çevirme

Steam üzerindeki eşyalarınızı satıp nakite çevirmek için ByNoGame sitesini kullanabilirsiniz. Ancak sizden bir miktar komisyon alacaktır. ByNoGame üzerinden belirlediğiniz fiyata satışa koyabilir ve insanların satın almasını bekleyebilirsiniz. İnsanlar eşyalarınızı satın aldıktan sonra bakiyeniz hesabınıza yansıtılacaktır. İsterseniz bakiyeniz ile ByNoGame üzerinden alışveriş yapabilir veya banka ve İninal gibi hesaplarınıza paranızı çekebilirsiniz.

Alışveriş anında ByNoGame destek hattı ile bağlantı kurup işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz. Sitede şuan sadece Counter Strike ve Dota 2 için oyun ekipmanları ve eşyaları desteklenmektedir. Oyunda kazanmış olduğunuz kostüm, bıçak ve eldiven gibi ürünleri ByNoGame sitesi üzerinden satışa sunabilirsiniz. Ürünlerde indirim yaparak daha ön plana çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

ByNoGame Nedir

Yıllardır Türk oyuncularına oyu parası ve çeşitli oyuncu ekipmanları sağlayan oldukça güvenilir bir sitedir. Ayrıca mausepad ve klavye gibi teknolojik aletleri de bu site üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca sitenin kendi çıkarmış olduğu ByNoGame kartı alarak internet üzerinden alışveriş yapabilir veya ödeme almak için kullanabilirsiniz. Zaman zaman ByNoGame kart için çıkan özel kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. ByNoGame üzerinden oyunların belli başlı simgelerinin satılık olduğu t-shirtleri de satın alabilirsiniz. Bunlar PUBG tava baskılı ve CS GO gibi çeşitli türlere ayrılır. Bedeninize uygun ölçü ve renk tercihleri de bulunmakta.

ByNoGame Takas

Elinizde League Of Legends oyun parası yani RP olduğunu varsayarsak bu parayı siteye satıp, site üzerindeki başka bir oyuna ait bakiyelerden alabilirsiniz. Bu sayede oynamaktan vazgeçtiğiniz yada oyun parasına ihtiyacınız kalmadığı taktirde oyun paralarını satıp, onun yerine başka bir oyuna ait ürün anahtarı alabilirsiniz. Eğer ucuza bulmuş olduğunuz oyun anahtarları yani kodları varsa bu kodları siteye satarak gelir elde edebilirsiniz.

ByNoGame Kayıt Ol

CsGo Market Alanı

Dota 2 Market Alanı

Sık Sorulan Sorular