Smm Panel Sitesi Nedir

Günümüzde sosyal medya platformlarının gittikçe yaygınlaşması ile birlikte artık insanları sosyal medyadaki takipçi sayısına göre değerlendirir olduk. En azından böyle olduğunu düşünüp bu durumu dert edenlerin sayısı hiç de az değil. Bu yüzden de insanlar takipçi sayısını arttırmak için bir miktar parayı gözden çıkarmak zorundalar. Bu aşamada devreye smm panel siteleri ve normal instagram takipçi siteleri giriyor. Smm paneli normal takipçi ve beğeni satış sitelerinden ayıran en önemli faktör tabii ki de fiyatlandırma sistemidir. Takipçi sitelerini gerçek hayattaki marketler, smm panel sitelerini de toptancılar olarak düşünebilirsiniz. Aslında birçok takipçi satış sitesi kendi sistemlerini barındırmaz, sadece smm panelden aldıkları takipçilerin üstüne biraz kâr payı koyarak sizlere satarlar. Bu yüzden alışverişlerinizde smm panel sitelerini tercih etmeniz sizin için yararlı olacaktır.

Smm Panelleri İçin Ödeme Yöntemleri

Pay Tr: Smm panel sitelerinde yaygın olarak kullanılan sanal pos sistemlerinden birisidir. Sitenize kolayca entegre edilebilir ve sonrasında ödeme almaya başlayabilirsiniz. Komisyon oranları yaklaşık olarak %2.5 civarlarındadır, ancak bu rakam sizin sektörünüze ve alışveriş sıklığına göre değişiklik gösterebilir. Bu aşamada destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Sisteme yapmış olduğunuz başvurular 24 saat içinde kabul edilmektedir.

PayU: Smm panel sistemlerinin ödeme yolu olarak kullandığı bir diğer firma ise PayU firmasıdır. Yıllık olarak sizden 716 Lira talep edilmektedir. Bunun dışında herhangi bir komisyon ve ek masraf yoktur. PayU sistemini kolayca sitenize entegre edebilir ve ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sistemin içerisinde tek çekim, kredi şekline ödeme ve EFT gibi seçenekler de bulunuyor.

İPara: Sistem sizden 249 Lira + KDV ücreti talep etmektedir. Ancak bu rakamlar biraz esnetilebilir bu aşamada sistemin destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ödeme sistemleri üst düzey koruma barındırmaktadır ve 3D ödeme yöntemi seçeneği de bulunuyor. Bu sayede müşterilerin size inancı artacaktır.

Shopier: Shopier sistemini entegre aşamasında sizden herhangi bir kurulum ücreti vs. talep edilmez. Tek çekim geçildiği taktirde %2.99+ 49 kuruş işlem ücreti tahsil edilir, ancak yıllık olarak hiçbir ücret ödemesiniz. İnstagram üzerinden giysi satışı yapan firmaların da sıkça kullandığı bir sistemdir. Smm panel siteleriniz için de kolayca kullanabilirsiniz.