Snap streak nedir?

Bir Snapstreak, iki kişi birbirini arka arkaya üç günden fazla bir süre boyunca Snapchat’leri ileri ve geri gönderdiğinde ortaya çıkar. Biriyle bir Snapstreak başlattığınızda, uygulamada adlarının yanında bir yangın emojisi göreceksiniz. Ateş emojisinin yanındaki sayı, Snapstreak’in ne kadar süre geçtiğini gösterir.

Snapchat, Snapstreaks’ınızdan birinin arkadaşının adına bir kum saati emojisi koyarak sona ermek üzere olduğunda Snapchat sizi bilgilendirecek. Ve Snapstreaks’larınızdan biri sona ererse, ancak siz ve arkadaşınızın 24 saatlik pencerede birbirlerini ileri geri savunduğunu biliyorsanız , hatayı Snapchat’a bildirebilirsiniz .

Sahte süresi dolmuş Snapstreaks‘in o kadar fazla kullanıcı tepkisi yarattığının aptalca olduğunu düşünebilirsiniz: Snapchat’in sorun için müşteri destek ekibine ihtiyacı var. Ancak bazı gençler için birinin adının yanındaki bir yangın emojisi arkadaşlığın son derece anlamlı bir göstergesidir.

Snapstreaks Arkadaşlığı belirtir
Uzun bir Snapstreak, yakın bir dostluğun somut kanıtıdır. İki arkadaşın her gün birbirleriyle konuşmaya kararlı olduklarını kanıtlıyor. Öyleyse eğer birisi birisiyle yakın olduğunu iddia ederse, o kişiyle Snapstreak’i uzun olmalıdır. Hatta bazı gençler, bu arkadaşlıkların kalitesini kanıtlamak için akranlarıyla sohbet ederken Snapstreaks’ını bile gündeme getiriyor .

Ancak gençler sadece Snapstreaks’larının uzunluğuna değer vermezler. Ayrıca Snapstreaks’lerinin miktarına da değer verirler. Çok fazla Snapstreaks’a sahip olmak etkileyicidir çünkü birçok insanla konuşursunuz. Ve ne kadar çok konuşursanız, o kadar popüler olmalısınız. Bu satırlar boyunca sahip olduğunuz Snapstreaks sayısı bir popülerlik puanı gibidir.

Gençler yanlışlıkla Snapstreaks’i sona erdirdiğinde, özellikle çizgi bir yıldan fazla yayılırsa, bazı tüyleri karıştırır. Her iki arkadaş da Snapstreak’i sürdürmek için bütün bir yıl boyunca günlerinin bir kısmını yatırdığı için, istemeden sona ermeleri, onları o kadar zaman geçirmiş gibi hissetmelerini sağlayabilir ve çabalar boşa gider. Acı o kadar kötü acıtabilir ki, Snapstreak’lerinin süresinin dolmasını engellemek için gecenin ortasında birbirlerini Snap bile yapacaklardır.

Snapstreaks popülerliği kanıtlamak için bir oyun veya yüzeysel bir yol gibi görünebilir, ancak birçok genç, arkadaşlarıyla her gün bağlantı kurmanın bir bahane olduğunu fark eder. Gençler, Snapstreaks’a hikaye görüşleri veya Snapchat skoru gibi diğer Snapchat metriklerinden daha fazla değer veriyor çünkü birisiyle çizgi çizmenin gerçek bir sohbete yol açabileceğini biliyorlar. Snapstreaks’i her gün konuşmak için bir neden olarak kullanarak, arkadaşlıklarını güçlendirebilirler .
Snap Streak Hakkında daha detaylı bilgi için Snapchat Snapstreak Nedir? bakaiblirsiniz.

Etiketler : Snapchat, Snap Streak, Mobil, Mobil13, Mobil13.com, Teknoloji, Haber, Mobil telefon haberleri