Konaklama sektöründe başlarda gelen Airbnb ile ücretsiz konaklama nasıl yapılır sorusuna sizlerle birlikte yanıt bulacağız. Öncelikle Airbnb ile kredi kazanma yolu sizlere yardımcı olacak. Ancak bunun için yapılması gereken birçok ufak detay bulunuyor. Bu sayede sizler de Airbnb ile ücretsiz konaklama yaparak güzel ülkemizin tadını çıkarabilirsiniz. Airbnb aracılığıyla sadece Türkiye içerisinde seyahat yapma olanağınız yok elbette. Airbnb evleri bulunan her ülkede bu kredileri harcayabilir ve ücretsiz konaklama yapabilirsiniz.

Airbnb Ücretsiz Konaklama Yapma

Airbnb şirketinin başlatmış olduğu bir nevi referans sistemi sayesinde üyeler ücretsiz krediler kazanarak bu kredilerini bir sonraki seyahatlerinde kullanabiliyorlar. Bu yolu biliyor olabilirsiniz. O yüzden ben zaten bunu biliyorum diye yazıyı okumaktan vazgeçmeyin lütfen. Vereceğim taktikler sayesinde birçok konaklamanızı ücretsiz biçimde sürdürebileceksiniz.

Airbnb ücretsiz konaklama taktiğinde ilk adım kendinize sıfırdan bir hesap oluşturmanız olacaktır. Bu sayede ilk üyelik avantajlarını da elde edebilirsiniz.


Airbnb Kayıt Olmak İçin Tıkla

Siteye üye olduktan sonra gerekli bilgileri doğrulamanız sizin açınızdan yararlı olacaktır. Bu sayede sisteme gerçek bir kullanıcı görüntüsünü verebilmelisiniz. Zaman zaman bot kontrollerinde hesabınıza sıkıntı oluşturmaması için birkaç dakikanızı bunun için ayırmayı ihmal etmeyin. Airbnb kredi kazanma taktiğinde ilk yöntem bu sistemi seyahati seven arkadaşlarınıza tatlı bir dille adeta ballandırarak anlatmak olacaktır. Özellikle sürekli iş için gezmek zorunda kalan kişiler için bu biçilmiş bir kaftan olacaktır. Sizler de bu durumdan avantajlı bir şekilde çıkarak airbnb ücretsiz konaklama şansı yakalayabilirsiniz. Airbnb ücretsiz konaklama nasıl yapılır şeklinde yapılan sorgulamalarda hep üstü kapalı ve kısa bir anlatım mevcut. Onların aksine bu sistemde nasıl ücretsiz kredi kazanabileceğinizi anlatacağım.

Sosyal Medya Üzerinden Kredi Kazanma

Günümüzde birçok kişi sosyal medya üzerinden seyahatler hakkında bilgi edinmektedir. Artık Facebook ne kadar bitmiş olarak düşünülse de bu işler için hala aktif olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. Airbnb ücretsiz kredi kazanma işleminde sosyal medya üzerinden kazanma yöntemini kullanarak bunu başarma şansınız çok yüksek. Özellikle yüksek takipçili İnstagram hesapları bu konuda çok etkili olabilmekte. Seyahatlerinize ilişkin güzel fotoğrafları yükleyerek insanların sizin bağlantınızla üye olmasını sağlayabilir ve ücretsiz Airbnb seyahat kredisi kazanabilirsiniz.

Forumlar Aracılığıyla Kredi Kazanma

Günümüzde aktif olarak kullanılan birçok forum bulunmaktadır. Bunların başında gelen ekşi sözlük ve benzeri forumlarda seyahat yapmayı seven birçok kullanıcı bulunuyor. Sizler de bu forumlara üye olarak seyahat ile ilgili konuların altında Airbnb sistemini anlatabilir ve bu sayede hem karşı tarafın, hem de sizlerin ücretsiz seyahat nasıl yapılır sorusuna cevap bulmasını sağlayabilirsiniz.

Airbnb ile ücretsiz konaklama nasıl yapılır ve airbnb kredi kazanma konumuz şimdilik bu noktada sonlanıyor. Aslında sizler de dilerseniz bu konunun altında çeşitli fikirlerinizi sunabilir veya birbirinize seyahat kredisi kazandırabilirsiniz. Airbnb seyahatlerinizde kredi kazanmak için aşağıdaki bağlantıdan üye olmayı unutmayın.


Airbnb Kayıt Olmak İçin Tıkla
[wp-night-mode-button]