Yeni açılan ve bu nedenle de popülerliğini arttırmak amacıyla kullanıcılarına belirli aralıklarla ücretsiz coin veren crex24 borsasını sizlere tanıtmak istiyorum. Bu şekilde sizler de ücretsiz coin veren borsa fırsatından yararlanabilir ve ileriye dönük ücretsiz bir yatırım yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere kripto paralar kullanıcılarına 24 saatlik zaman dilimi içerisinde bile yüzdelik olarak devasa rakamlar kazandırabilmektedir. Bu yüzden ücretsiz olarak alacağınız bu coinlerin sizlere hiçbir zararı olmayacaktır. Aksine belirli bir zaman sonra size yatırım olarak bile dönebilmekte. Bu yüzden üşenmek yerine crex24 borsasına üye olmanızı tavsiye ederim.

Ücretsiz Coin Nasıl Kazanılır?

Yazının en altında bulunan üye ol butonunu kullanıp siteye üye olduktan sonra mail adresinize kod içeren bir mail gönderilecektir. Daha sonrasında siteye başarılı bir şekilde üye olup ücretsiz coin kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca site Türkçe dilini de desteklediği için işiniz çok daha kolay diyebiliriz. Sitenin üst alanında “musluklar” olarak adlandırılan alana tıkladıktan sonra ücretsiz verilen coinlerin listesine ulaşabilirsiniz. Burada listelenmiş olan coinler belirli aralıklarla kullanıcıların alabileceği şekildedir. Günde sadece birkaç kere siteye uğrayarak ücretsiz coinlerinizi toplayabilirsiniz.

crex24-ücretsiz-coin-toplama

crex24 ücretsiz coin toplama

Yukarıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi farklı coinler ve bu coinlere ait toplama süreleri verilmektedir. Buradaki bütün ücretsiz coinleri belirli aralıklarla toplayabilirsiniz.

Siteye Üye Ol ve Kazanmaya Başla

Site hakkında çekilmiş bir videoyu izlemek isterseniz buyrun.