Onedio ekibinin çıkarmış olduğu ödüllü bilgi yarışması oyna kazan için 18 Aralık ipucu açıklanmış durumda.

Oyna Kazan İpucu 18 Aralık Cevabı

Oyna Kazan Editörün Kıyağı

Soru 1 Kopya: Doğuş Üniversitesi hangi yıl kurulmuştur?

Cevap: 1997

Soru 2 Kopya: Henüz belirlenmedi.

Cevap: –

[irp posts=”1260″ name=”Oyna Kazan Joker Kodu Kazanma”]

Oyna Kazan Kopya Soruları

19.00: Belirlenmedi

Cevap: –

21.30: Belirlenmedi

Cevap: –

İpucu Soruları

Soru: Belirlenmedi

Cevap: –

Saat 21.30 Yarışması İpucu

Soru: Belirlenmedi

Cevap: –

[irp posts=”1267″ name=”Oyna Kazan Yarışması Saat Kaçta?”]

Listelenmiş olan bu sorular size verebileceğimiz sadece birkaç küçük örnek. Dediğimiz gibi oyna kazan ekibi bu konuda oldukça katı ve sadece üstü kapalı bir ipucu vermekteler. Oyna kazan 18 Aralık ipucu bu şekilde ve yarışma saatleri her gün saat 13:30 ve 21:30 duvarlarında başlamakta.
Oyna kazan yarışmasını kaçırmamak için kesinlikle uygulama bildirimlerini kapatmamalı ve mümkünse uygulamanın resmi sosyal medya hesaplarını takip etmelisiniz. Bu sayede direkt olarak yarışmaya katılabilir ve kendi genel kültür bilginizi sınayabilirsiniz.

Oyna Kazan İpucu Nedir?

Yarışma içerisinde kişilere belirli sayıda soru sorulmaktadır. Her gün yayınlanan bu ipuçları sayesinde de en az 1 soruyu garanti altına alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken açıklanmış olan ipucu hakkında internet üzerinde biraz araştırma yapmak ve bilgi edinmek olacaktır.

İpucu Ne İşe Yarar?

Oyna kazan için paylaşmış 18 Aralık hakkında en çok merak edilen şeylerden birisi de bunun ne işe yaradığıdır. Paylaşmış olduğumuz 18 Aralık ipucu sayesinde yarışma içerisinde diğer katılımcılara karşı daha avantajlı olabilirsiniz. Çünkü ipucu size bir joker hakkı tanımlar ve eğer yarışma içerisinde yanlış bir cevap vermeniz durumunda bir sonraki soruya geçmek için bu şekilde hak kazanmış olursunuz. Eğer daha öncesinde bir yarışma joker kodunuz varsa bunu aynı yarışma içerisinde maalesef kullanamazsınız. O joker hakkınızı kullanmak için 1 gün sonraki yarışmayı beklemeniz gerekecektir.