Son dönemlerde kripto para dünyasında hareketli anlar yaşanırken Revuto (REVU) da bir airdrop etkinliği ile karşımıza çıkmış durumda. En büyük 4. kripto para birimi olan Cardano (ADA) bünyesinde barınan altcoinden sizler de tamamen ücretsiz bir şekilde kazanmak için sadece kayıt olmanız yeterli. Yazının en altında bulunan kayıt linki ile kolayca kayıt olabileceğiniz etkinlikte yapmanız gereken başka da bir şey bulunmuyor.

Revuto (REVU) Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılabilirim?

Tamamen ücretsiz olarak dağıtılan bu airdrop etkinliğine katılmanız için yazının en altında bulunan bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra sizlerden sadece isim soy isim ve bir adet de mail istenmekte. Ardından mail adresinize gelen onay linkine tıklayarak işlemleri tamamlamış oluyorsunuz.

Revuto Airdrop Kayıt

Revuto airdrop etkinliğine tamamen ücretsiz kazanmak oldukça basit. İlk kayıt olduğunuzda sizlere 10 adet REVU verilmektedir. Ancak sisteme arkadaşlarınızı davet ederek 600 REVU’ya kadar tamamen ücretsiz bir şekilde kazanabilirsiniz. Ayrıca “Advanced” üyelik tipine kadar eriştiğinizde sizlere farklı ayrıcalıklar da tanınıyor. Bu ayrıcalıklar ise ücretsiz ön ödemeli kart ve REVU mobil uygulamasına erken erişim gibi değişiklik göstermektedir. En yüksek olan Pro tip üyelikte ise transfer ücreti ödememe ve ömür boyu PRO üyelikte kalma gibi avantajlar bulunmakta. Bu avantajlara sahip olmak için de sadece sisteme arkadaşlarınızı davet etmeniz yeterlidir. Sizlerden hiçbir şekilde ücret talep edilmez. Ayrıca ücret talep edilen airdrop etkinliklerinden uzak durulması gerektiğini de buradan bir kez daha belirtmiş olalım.

Cardano (ADA) teknolojisi ile birlikte çeşitli finansal çözümler getirmeyi amaçlayan Revuto airdrop etkinliği ile şu anda birçok kişinin ilgisini çekmiş durumda. Oldukça sağlam bir projeye benzeyen bu coin ile sizler de şansınızı denemek amacıyla bir miktar biriktirip elinizde tutabilirsiniz. Bu sayede proje kripto para borsalarına açıldığında satabilir veya farklı yollarla değerlendirmeye imkanınız olacaktır.

Kripto para airdrop kampanyalarının her geçen gün arttığı şu günlerde Revuto sizler için büyük bir fırsat olabilir. Üstelik etkinliğe katılımın tamamen ücretsiz olması da işin en güzel yanlarından birisi. Etkinliğe sizler de katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanıp hemen kayıt olabilirsiniz.

Revuto Airdrop Etkinliğine Kaydol

Vine Protocol Airdrop Etkinliği Ücretsiz 500 (VINE)