images282429 Sizlere tanıtacağım bu site sayesinde kurulum başı kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kelimeyi biraz daha açalım. Kurulum başı kazanç, mobil ve masaüstü olmak üzere ikiye ayrılır.Siz sitenize bu reklamı eklediğiniz zaman kullanıcının oturum açmış olduğu platforma göre reklam gelecektir. Bu reklamlar ayrı bir sekmede açılır ve eğer kullanıcı sizin reklamınızı kullanarak o programı indirirse güzel bir miktarda para kazanabilirsiniz.  Eğer bir indirme siteniz veya bloğunuz varsa bu yöntem size devasa paralar kazandırabilir. Detaylar için yazıyı baştan sona okuyunuz. Kazanç Oranları Her 1.000 Masaüstü kurulum için: 300 TL Her 1.000 Mobil kurulum için: 450 TL  Kazançlar diğer reklam servislerine göre devasa bir farkla önde gidiyor. Çünkü kullanıcı direkt olarak reklam veren kişinin programını indiriyor ve kullanıyor. Bazı programlar sinir bozucu olabiliyor ama son zamanlarda siteye reklam veren kişi sayısının artması ile birlikte reklamlar daha özenle seçiliyor. Eğer siz bir reklam veren olmak isterseniz 2 TL'den başlayan fiyatlarla uygun ve tam hedefli reklamlar verebilirsiniz.  Reklam Çeşitleri Sitede 2 çeşit reklam türü bulunuyor. Bunlardan ilki buton şeklinde reklamlar. 1-Buton Reklamlar Buton reklamlar sayesinde kullanıcıların indirme yapması için uygun ve sinsi bir reklam eklemiş olursunuz. Genelde kullanıcılar önlerine gelen reklam ve orijinal indirme butonunu karıştırabiliyor. Bu durum da site sahibine güzel paralar kazandırabiliyor.  Üstteki resimde gördüğünüz buton örnek bir reklam tasarımıdır. Bu butona ait olan kodu sitenizde uygun bir yere yerleştirdikten sonra tek yapmanız gereken kullanıcıların bu butonu kullanarak dosyayı indirip size para kazandırmasını beklemek.  2-Pop-up Reklamlar  İkinci bir reklam tercihi de sitenizde herhangi bir alana tıklandığında yeni sekmede açılan reklamlardır. Kullanıcı açısından biraz can sıkıcı olabiliyor ama site bizlere zaman tercihi sunmakta.  Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi reklamların süreleri değişebiliyor. Sizin sitenize en uygun olan süreyi seçip o kodu sitenize ekleyebilirsiniz. Bu süreler haricinde de seçenekler bulunuyor. Siteyi inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Ödeme Yöntemleri Sitede ödeme yöntemi olarak banka hesabı ve Papara seçeneği bulunuyor. Papara ile ödemeler kısa bir süreliğine durmuş durumda fakat kaldığı yerden devam edecektir. Site yaklaşık 5 yıldır sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Siz de bu firmayı kullanıp güzel paralar kazanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz. Üye Olmak İçin Tıklayın
Sizlere tanıtacağım bu site sayesinde kurulum başı kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kelimeyi biraz daha açalım. Kurulum başı kazanç, mobil ve masaüstü olmak üzere ikiye ayrılır.Siz sitenize bu reklamı eklediğiniz zaman kullanıcının oturum açmış olduğu platforma göre reklam gelecektir. Bu reklamlar ayrı bir sekmede açılır ve eğer kullanıcı sizin reklamınızı kullanarak o programı indirirse güzel bir miktarda para kazanabilirsiniz. 
Eğer bir indirme siteniz veya bloğunuz varsa bu yöntem size devasa paralar kazandırabilir. Detaylar için yazıyı baştan sona okuyunuz.

Kazanç Oranları

Her 1.000 Masaüstü kurulum için: 300 TL
Her 1.000 Mobil kurulum için: 450 TL 
Kazançlar diğer reklam servislerine göre devasa bir farkla önde gidiyor. Çünkü kullanıcı direkt olarak reklam veren kişinin programını indiriyor ve kullanıyor. Bazı programlar sinir bozucu olabiliyor ama son zamanlarda siteye reklam veren kişi sayısının artması ile birlikte reklamlar daha özenle seçiliyor. Eğer siz bir reklam veren olmak isterseniz 2 TL’den başlayan fiyatlarla uygun ve tam hedefli reklamlar verebilirsiniz. 

Reklam Çeşitleri

Sitede 2 çeşit reklam türü bulunuyor. Bunlardan ilki buton şeklinde reklamlar.

1-Buton Reklamlar

Buton reklamlar sayesinde kullanıcıların indirme yapması için uygun ve sinsi bir reklam eklemiş olursunuz. Genelde kullanıcılar önlerine gelen reklam ve orijinal indirme butonunu karıştırabiliyor. Bu durum da site sahibine güzel paralar kazandırabiliyor. 
IMG 20180416 204301 Sizlere tanıtacağım bu site sayesinde kurulum başı kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kelimeyi biraz daha açalım. Kurulum başı kazanç, mobil ve masaüstü olmak üzere ikiye ayrılır.Siz sitenize bu reklamı eklediğiniz zaman kullanıcının oturum açmış olduğu platforma göre reklam gelecektir. Bu reklamlar ayrı bir sekmede açılır ve eğer kullanıcı sizin reklamınızı kullanarak o programı indirirse güzel bir miktarda para kazanabilirsiniz.  Eğer bir indirme siteniz veya bloğunuz varsa bu yöntem size devasa paralar kazandırabilir. Detaylar için yazıyı baştan sona okuyunuz. Kazanç Oranları Her 1.000 Masaüstü kurulum için: 300 TL Her 1.000 Mobil kurulum için: 450 TL  Kazançlar diğer reklam servislerine göre devasa bir farkla önde gidiyor. Çünkü kullanıcı direkt olarak reklam veren kişinin programını indiriyor ve kullanıyor. Bazı programlar sinir bozucu olabiliyor ama son zamanlarda siteye reklam veren kişi sayısının artması ile birlikte reklamlar daha özenle seçiliyor. Eğer siz bir reklam veren olmak isterseniz 2 TL'den başlayan fiyatlarla uygun ve tam hedefli reklamlar verebilirsiniz.  Reklam Çeşitleri Sitede 2 çeşit reklam türü bulunuyor. Bunlardan ilki buton şeklinde reklamlar. 1-Buton Reklamlar Buton reklamlar sayesinde kullanıcıların indirme yapması için uygun ve sinsi bir reklam eklemiş olursunuz. Genelde kullanıcılar önlerine gelen reklam ve orijinal indirme butonunu karıştırabiliyor. Bu durum da site sahibine güzel paralar kazandırabiliyor.  Üstteki resimde gördüğünüz buton örnek bir reklam tasarımıdır. Bu butona ait olan kodu sitenizde uygun bir yere yerleştirdikten sonra tek yapmanız gereken kullanıcıların bu butonu kullanarak dosyayı indirip size para kazandırmasını beklemek.  2-Pop-up Reklamlar  İkinci bir reklam tercihi de sitenizde herhangi bir alana tıklandığında yeni sekmede açılan reklamlardır. Kullanıcı açısından biraz can sıkıcı olabiliyor ama site bizlere zaman tercihi sunmakta.  Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi reklamların süreleri değişebiliyor. Sizin sitenize en uygun olan süreyi seçip o kodu sitenize ekleyebilirsiniz. Bu süreler haricinde de seçenekler bulunuyor. Siteyi inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Ödeme Yöntemleri Sitede ödeme yöntemi olarak banka hesabı ve Papara seçeneği bulunuyor. Papara ile ödemeler kısa bir süreliğine durmuş durumda fakat kaldığı yerden devam edecektir. Site yaklaşık 5 yıldır sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Siz de bu firmayı kullanıp güzel paralar kazanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz. Üye Olmak İçin Tıklayın
Üstteki resimde gördüğünüz buton örnek bir reklam tasarımıdır. Bu butona ait olan kodu sitenizde uygun bir yere yerleştirdikten sonra tek yapmanız gereken kullanıcıların bu butonu kullanarak dosyayı indirip size para kazandırmasını beklemek. 

2-Pop-up Reklamlar 

İkinci bir reklam tercihi de sitenizde herhangi bir alana tıklandığında yeni sekmede açılan reklamlardır. Kullanıcı açısından biraz can sıkıcı olabiliyor ama site bizlere zaman tercihi sunmakta. 
Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi reklamların süreleri değişebiliyor. Sizin sitenize en uygun olan süreyi seçip o kodu sitenize ekleyebilirsiniz. Bu süreler haricinde de seçenekler bulunuyor. Siteyi inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz.
2018 04 16 09 04 12 Sizlere tanıtacağım bu site sayesinde kurulum başı kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kelimeyi biraz daha açalım. Kurulum başı kazanç, mobil ve masaüstü olmak üzere ikiye ayrılır.Siz sitenize bu reklamı eklediğiniz zaman kullanıcının oturum açmış olduğu platforma göre reklam gelecektir. Bu reklamlar ayrı bir sekmede açılır ve eğer kullanıcı sizin reklamınızı kullanarak o programı indirirse güzel bir miktarda para kazanabilirsiniz.  Eğer bir indirme siteniz veya bloğunuz varsa bu yöntem size devasa paralar kazandırabilir. Detaylar için yazıyı baştan sona okuyunuz. Kazanç Oranları Her 1.000 Masaüstü kurulum için: 300 TL Her 1.000 Mobil kurulum için: 450 TL  Kazançlar diğer reklam servislerine göre devasa bir farkla önde gidiyor. Çünkü kullanıcı direkt olarak reklam veren kişinin programını indiriyor ve kullanıyor. Bazı programlar sinir bozucu olabiliyor ama son zamanlarda siteye reklam veren kişi sayısının artması ile birlikte reklamlar daha özenle seçiliyor. Eğer siz bir reklam veren olmak isterseniz 2 TL'den başlayan fiyatlarla uygun ve tam hedefli reklamlar verebilirsiniz.  Reklam Çeşitleri Sitede 2 çeşit reklam türü bulunuyor. Bunlardan ilki buton şeklinde reklamlar. 1-Buton Reklamlar Buton reklamlar sayesinde kullanıcıların indirme yapması için uygun ve sinsi bir reklam eklemiş olursunuz. Genelde kullanıcılar önlerine gelen reklam ve orijinal indirme butonunu karıştırabiliyor. Bu durum da site sahibine güzel paralar kazandırabiliyor.  Üstteki resimde gördüğünüz buton örnek bir reklam tasarımıdır. Bu butona ait olan kodu sitenizde uygun bir yere yerleştirdikten sonra tek yapmanız gereken kullanıcıların bu butonu kullanarak dosyayı indirip size para kazandırmasını beklemek.  2-Pop-up Reklamlar  İkinci bir reklam tercihi de sitenizde herhangi bir alana tıklandığında yeni sekmede açılan reklamlardır. Kullanıcı açısından biraz can sıkıcı olabiliyor ama site bizlere zaman tercihi sunmakta.  Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi reklamların süreleri değişebiliyor. Sizin sitenize en uygun olan süreyi seçip o kodu sitenize ekleyebilirsiniz. Bu süreler haricinde de seçenekler bulunuyor. Siteyi inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Ödeme Yöntemleri Sitede ödeme yöntemi olarak banka hesabı ve Papara seçeneği bulunuyor. Papara ile ödemeler kısa bir süreliğine durmuş durumda fakat kaldığı yerden devam edecektir. Site yaklaşık 5 yıldır sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Siz de bu firmayı kullanıp güzel paralar kazanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz. Üye Olmak İçin Tıklayın

Ödeme Yöntemleri

Sitede ödeme yöntemi olarak banka hesabı ve Papara seçeneği bulunuyor. Papara ile ödemeler kısa bir süreliğine durmuş durumda fakat kaldığı yerden devam edecektir.
Site yaklaşık 5 yıldır sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Siz de bu firmayı kullanıp güzel paralar kazanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz.
Üye Olmak İçin Tıklayın