Ülkemizin en çok kullanılan online ödeme servislerinden birisi olan Papara, hesabındaki bakiyeyi bir kişiye gönderebilirsin hatası vermeye başlamış durumda. Kullanıcılar ise bu hatanın henüz neden olduğunu anlayabilmiş değil. Çünkü Papara tarafından bu konu hakkında henüz net bir açıklama gelmiş bulunmuyor. Bu yüzden de kullanıcılar şu anda hesaplarındaki bakiyeyi başka kişilere göndermeye çalışırken bu hata ile karşılaşabiliyorlar.

Papara Hesabındaki Bakiyeyi Bir Kişiye Gönderebilirsin Hatası Nedir?

Papara Hesabindaki Bakiyeyi Yalnizca Bir Kisiye Tek Seferde Gonderebilirsin Hatasi 1 Ülkemizin en çok kullanılan online ödeme servislerinden birisi olan Papara, hesabındaki bakiyeyi bir kişiye gönderebilirsin hatası vermeye başlamış durumda. Kullanıcılar ise bu hatanın henüz neden olduğunu anlayabilmiş değil. Çünkü Papara tarafından bu konu hakkında henüz net bir açıklama gelmiş bulunmuyor. Bu yüzden de kullanıcılar şu anda hesaplarındaki bakiyeyi başka kişilere göndermeye çalışırken bu hata ile karşılaşabiliyorlar.

 

Yukarıdaki görselde de görmüş olduğunuz üzere şu anda Papara kullanıcıları başka bir hesaba para transfer etmek istediklerinde “Hata” başlıklı bir mesaj ile karşılaşıyorlar. Mesajın içeriği ise “Hesabındaki bakiyeyi 1 Aralık 2020’ye kadar yalnızca bir kişiye ve tek seferde gönderebilirsin.” olarak belirtilmekte. Buradaki tarih sizin işlem yaptığınız güne göre değişiklik gösterebilse de ana mesajın aynı olduğunu söyleyebiliriz. Peki hesabındaki bakiyeyi bir kişiye gönderebilirsin hatası tam olarak nedir? Bu konuda yönetimden şu ana kadar net bir açıklama gelmese de birçok kişinin fikrine göre Papara bir inceleme altında ve bu yüzden de birkaç günlüğüne bu şekilde bir sınırlama getirdi. Özellikle de Papara’nın yasa dışı bahis organizasyonları tarafından sıkça kullanılan bir platform haline gelmesi ülkemizdeki yasal mercilerin de dikkatini çekmiş olabilir. Bu yüzden de inceleme başlamış ve inceleme nedeniyle de kısıtlamalar getirilmiş şeklinde bir düşünce hakim. Ancak yine de Papara’dan resmi bir açıklama gelmeden durum hakkında net bir yorum yapmak oldukça zor. Eğer sizler de söz konusu hatayı yaşıyorsanız bunu yorumlarda belirtebilir veya Papara’nın sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Papara Bağlantı Sorunu Çözümü

Hata Nasıl Çözülür?

Kullanıcıların en çok merak ettiği konu ise elbette hata nasıl çözülür oldu. Çünkü Papara şu anda özellikle internet ortamında iş yapanlar arasında sıkça kullanılan bir platform ve hata nedeniyle işlemler sekteye uğramış durumda. Öncelikle bu hatanın çözümü hakkında net bir yorumun olmadığını hatırlatmak gerek. Ancak birçok kişiye göre onaylanmamış veya henüz bir banka hesabı eklenmemiş hesaplarda bu hata ile karşılaşılmakta. Bu yüzden sizler de kendi adınıza olan bir banka hesabını Papara’ya ekleyerek söz konusu hatayı çözüme kavuşturmayı deneyebilirsiniz.

Sorun Çözüldü: Papara’nın sosyal medya hesaplarından yapılan bir yorum şu şekilde:

”Aralık’a kadar hesabındaki bakiyenin yalnızca tamamını bir kişiye ve tek seferde gönderebilirsin. Bundan sonra hesabına bir para gelirse para transferi yapabilmen için sözleşmeli hesap sahibi olman ya da adına kayıtlı bankadan Papara’ya para yatırman gerekmektedir. İlgili güncelleme digital olarak yaptığımız kimlik doğrulama yapısını daha da güçlendirerek sana güvenle hizmet verebilmek için yapıldı. Artık Papara’yı daha da güvenle kullanacak ve son zamanlarda digital yollarla yapılan ************** girişimlerine karşı da korunmuş olacaksın. ”

Kısacası bu hatayı alan kişiler hesaplarını sözleşmeli hesaba çevirirse  veya kayıtlı banka hesaplarınızdan en az bir kere Papara’ya para yüklerseniz hata ortadan kalkmış olacaktır.

Eğer hesabınıza bir banka hesabı eklemenize rağmen hata devam ediyorsa sorun Papara uygulamasının güncel olmamasından kaynaklanıyor olabilir. Sizler de telefonunuzdaki uygulamayı güncellemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Papara Android Papara iOS