Papara boş bildirim mesajı sorunu bildiğiniz üzere son günlerde çokça konuşuluyor. Kullanıcıların telefonlarına gelen ancak hiçbir şekilde bir metin içermeyen boş bildirimler sizin de canınızı sıkmış olabilir. Sosyal medya üzerinde de insanların sıkça konuştuğu bu olayı gelin birlikte inceleyelim. Bu sayede Papara boş bildirim mesajı sorununu çözmeyi deneyebiliriz.

Papara’dan Gelen Boş Bildirimler Nedir?

Papara’dan gelen boş bildirimler nedir sorusu son günlerde kullanıcıların dilinden düşmüyor. Günde birkaç defaya kadar çıkabilen bu boş bildirim veya mesajlar bazı kullanıcıları korkutmuş durumda. Hesaplarından para çıktığını veya herhangi bir kötü olay olduğunun düşünen kullanıcılar panik olabiliyorlar. Ancak gelen bu boş bildirimlerin sizi herhangi bir kötü düşünceye sevk etmesine gerek olmadığını belirtelim. Çünkü bu boş bildirimlerin sadece Papara uygulamasındaki yazılımsal bir sorundan kaynaklandığı düşünülüyor.

Papara’dan telefonunuza gelen boş mesajlar sizin de canınızı sıkmış olabilir. Ancak bu sorunu çözmek için yapabileceğiniz birkaç küçük çözüm bulunuyor. Sizler de bu çözümler ile artık Papara boş bildirim sorunundan kurtulabilirsiniz.

Boş Bildirim Sorununun Çözümü

Son günlerde Papara uygulamasından gönderilen boş bildirim sorununun çözümü için yapabileceğiniz birkaç basit işlem mevcut. Bunlardan ilki de elbette Papara uygulamasının güncel olduğundan emin olmanızdır. Eğer uygulamanız son sürüm değilse bu sorunun çözüldüğü versiyonu kullanmadığınız için sorun devam edebilir. Telefonunuzun işletim sistemine özel olarak aşağıdaki bağlantılardan ilk olarak uygulamayı kontrol edelim.

Papara iOS Uygulaması

Papara Android Uygulaması

Yukarıdaki bağlantılar işletim sisteminize göre Papara’nın mobil uygulamalarına sizleri yönlendirecektir. Ancak işlem bu noktada bitmiyor. Eğer Papara boş bildirim sorunu henüz çözülmedi ise sıradaki adıma sizleri alalım.

Telefonunuza Papara’dan boş bildirimler uygulamayı güncellemenize rağmen gelmeye devam ediyorsa sizin için geçici bir çözüm üretebiliriz. Bu çözüm de uygulama bildirimlerinin geçici bir süreliğine kapatılmasıdır. Ancak bir çoğunuz bu durumda hesabıma para geldiğinde de bildirim alamam endişesi yaşıyor olabilir. Bu yüzden herkes için tavsiye edilmeyen durumu sadece gerçekten boş bildirimlerden canı sıkılanlar yapabilirler.

Papara Bildirim Nasıl Kapatılır

Papara uygulamasındaki bildirimleri kapatıp boş mesaj sorunundan kurtulmak için basit bir işlem yapmamız gerekiyor. Bunun için telefonunuzun ayarlar kısmına giriş yapmalısınız. Ardından da Ayarlar > Bildirimler > Papara bildirimlerini kapat adımlarını uygulamanız gerekmekte. Bu sayede artık Papara uygulamasından gelen bildirimler telefonunuzda gösterilmeyecektir. Böylece boş bildirimler de artık telefonunuzda görünmeyeceği için rahat edebilirsiniz.

Papara Bağlantı Sorunu Çözümü