Ülkemizde son dönemlerde popüler bilgi yarışmalarından birisi olan oyna kazan için ücretsiz joker kodu kazanmanın yollarını sizlere anlatacağım. Bu sayede oyna kazan joker kodu kazanabilir ve yarışmalarda diğerlerinden her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

Oyna Kazan Joker Kodu Nasıl Kazanılır?

Yarışmada joker kodu kazanmak için çeşidi yollar bulunmaktadır ve bunların hepsini sizlere aktaracağım. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, oyna kazan sponsorların yanı sıra ekstra gelir elde etmek için uygulama içerisinde sizlere para ile satın alabileceğiniz çeşitli joker hakları sunmaktadır. Ancak biz bundan bahsetmek istemiyorum. Sizlere vereceğimiz kod sayesinde ücretsiz bir şekilde oyna kazan joker kodu kazanabilirsiniz.

[irp posts=”1280″ name=”Oyna Kazan 9 Nisan İpucu”]

Joker kodu kazanmak için ilk yapmanız gereken, vermiş olduğum kodu sisteme üye olurken joker kazan alanına girmek olacaktır. Bu sayede yarışmaya ekstra joker haklarıyla başlayabilir ve diğer yarışmacılara göre daha avantajlı bir konuma gelebilirsiniz.

Joker Kodu: iguanabey

Yukarıda vermiş olduğum kodu üye olurken kullanmayı unutmayın. Ancak telefon numarası ile kayıt olduktan sonra da yine bu kodu kullanarak joker elde edebilirsiniz. Bunun için de aşağıdaki resimde gördüğünüz ve kullanıcı adınızın yanında yer alan üst üste noktalara basarak ayarlara gidebilir ve bu iguanabey kodunu kullanabilirsiniz. Kodu kullandıktan sonra hesabınıza bir adet oyna kazan joker kodu eklenecektir.

Oyna kazan joker kodu

Oyna kazan joker kodu kazanma

Joker kodunu kazanmak için yukarıdaki resimdeki alana iguanabey veya kendi arkadaşınızın kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır.

[irp posts=”1267″ name=”Oyna Kazan Yarışması Saat Kaçta?”]

Joker Kodu Ne İşe Yarar?

Oyna kazan içerisinde 3 adet joker tipi bulunmaktadır ve bunlarla çeşitli avantajlara sahip olabilirsiniz.

Ekstra Can Jokeri: Bu joker kodu ile birlikte yarışma içerisinde herhangi bir soruya yanlış cevap vermeniz durumunda doğru yanıt vermiş gibi görülürsünüz ve doğrudan bir sonraki soruya geçebilirsiniz.

Çift Cevap Jokeri: Yarışma içerisinde sizlere soruyu doğru bilmeniz için 4 şık sunulur ve normalde bunlardan birisini seçmeniz istenir. Ancak bu joker hakkınızı kullanarak bir soruda 2 adet cevap verebilirsiniz. Bu sayede de doğru cevap verme şansınızı arttırmış olursunuz.

Eleme Jokeri: Bu joker kodunu kullanmanı durumunda yanlış cevap verenler elenecek ve siz yanıt vermeseniz dahi bir sonraki soruya geçebileceksiniz. Yarışmada belki de en çok işinize yarayacak bu joker kodunu elde etmeye çalışın derim.


Oyna Kazan İndir

 

Not: Bu taktiği arkadaşlarınız arasında karşılıklı olarak yapabilir ve daha fazla joker elde edebilirsiniz. Lütfen konu altına oyna kazan joker kodu kazanma ile ilgili yorum yapmayı unutmayın.