Yeni vizyona giren Avengers Endgame filminin kötü karakteri Thanos ile ilgili Google’da bir sürpriz var. Google’da Thanos şeklinde arama yapmanız halinde sitenin kendi kendini yok etmeye başladığını göreceksiniz. Bunun için Google’da Thanos şeklinde arama yapıp beklemeniz gerekiyor.

Google’da Thanos Sürprizi

Vizyona çok kısa bir süre önce giren Avengers Endgame filminin tanıtımı için Google’dan yeni bir ortaklık girişimi var. Sitede Thanos yazıp “Arama Yap” butonuna basmanız halinde sizi büyük bir sürpriz bekliyor. Hemen Google’da Thanos araması yapmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Daha sonrasında film karakteri Thanos’un eldivene basarak olacakları izlemek kalıyor.

Google'da Thanos'u Ara

Thanos Kimdir?

Avengers serisinden hatırlayacağımız bu güçlü mor düşman tüm evren için bir tehdit. Eldiveninde bulunan güç taşları alanlarına yerleştirildiği farklı özelliklerdeki güç taşları sayesinde tek bir parmak hareketi ile birlikte evrenin yarısını yok edebiliyor. Avengers Endgame filminde de kalan evreni kurtarmak için yaşanan mücadele konu alınıyor. Vizyondaki filmi izlemek için hemen arkadaşlarınız ile en yakın sinema salonuna gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. Kesinlikle pişman kalmazsınız. Baş kötü karakterimiz Thanos’a karşı mücadele veren tüm Marvel karakterleri ile yaşanan harika olayların konu alındığı bu film daha vizyona girmeden birçok rekoru kırmayı başarmıştı. Başarılı bir tanıtım politikası izleyen Marvel, bu sayede aylarca filmin sosyal medyada konuşulmasını sağladı. Ancak sizlere tek tavsiyem şu sıralar sosyal medyadan uzak durmanız olacaktır. Çünkü bazı insafsızlar filmi izledikten sonra film hakkında önemli bilgiler verebiliyor. Bu yüzden de heyecanınızın kaçmaması amacıyla sizleri birkaç gün Instagram ve Facebook’tan uzak kalmaya davet ediyorum.