Yeni sosyal medya platformu OnlyFans’a girmek istiyor ancak içerik için ödeme yapmak istemiyor musunuz?

İşte OnlyFans’ı ücretsiz edinmenin yolları. OnlyFans’ı ücretsiz olarak nasıl kullanabilirsiniz?

Evet, doğru okudunuz. OnlyFans’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Burada size OnlyFans’ın ücretsiz deneme sürümünü nasıl alacağınızı ve nasıl ücretsiz bir abone hesabı almaya çalışacağınızı göstereceğiz.

Ücretsiz deneme

Bazı kullanıcılar, ödeme yapmadan önce içeriklerinden ne bekleyecekleri hakkında bir fikir edinmeleri için kullanıcılara ücretsiz denemeler sunar. Tipik olarak, bu denemeler yaklaşık yedi gün sürer ve bundan sonra kullanıcıların içeriği görüntülemek için ödeme yapması gerekir.

Ücretsiz deneme almak için ilgilendiğiniz OnlyFans hesabına gidebilir ve deneme teklif edip etmediklerini görmek için profillerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca üreticiye mesaj göndermeyi deneyebilirsiniz ve böylece onlar size bir deneme teklifi sunabilirler.

İçerik oluşturucu mesajınızı görebilir veya görmeyebilir, ayrıca görmek istediğiniz içerik oluşturucunun ne kadar popüler olduğuna da bağlıdır. Ayrıca, içerik oluşturucunuzu sosyal medyada takip etmeye başvurabilir ve belki de bir çekiliş yoluyla hayranlarına ücretsiz deneme vermesini bekleyebilirsiniz.

Ücretsiz abonelik hesabı

Bazı içerik oluşturucu hesapları, kullanıcılarına ücretsiz içerik sunar. Oluşturan siteyi ücretli olarak değiştirirse, kullanıcı bu değişiklikten haberdar edilmeli ve ödeme yapmak isteyip istemediğine karar vermelidir.

OnlyFans Premium’un maliyeti nedir?

OnlyFans Premium hesabını duymuş olabilirsiniz. Sadece premium abonelik satın alamazsınız, onu kazanmanız gerekir. OnlyFans, genellikle belirli kullanıcılara veya iç personele verilen bazı premium hesaplara sahiptir.

Platform en kaliteli video ve fotoğraflardan bazılarına sahiptir. Öte yandan OnlyFans, aylık 4,99 ABD Doları ile 4,99 ABD Doları arasında değişen ek abonelikler sunar. Bu da hangi içeriğe erişmek istediğinize ve hangi kaliteyi istediğinize bağlıdır.