2022’de Kwai’de nasıl para kazanılır? Çin uygulaması Kwai, her gün başkalarını davet edenlere ve uygulamadaki insanlarla etkileşime girenlere ödeme yapmayı vaat ettiği için birçok kişi arasında viral bir hale geldi. Kwai, ek gelir arayan birçok insanı kendine çekiyor. Bu yazıda size 2022’de Kwai ile nasıl para kazanılacağı konusunda eksiksiz bir rehber göstereceğiz!

Kwai nedir?

Bu uygulamayı kullanmadan önce ne olduğunu ve neye ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekir. Sonra onu kullanmak ve ondan para kazanmak için ilgili yöntemleri bulabilirsiniz. Genel olarak Kwai, kısa videolar ve TikTok gibi insanların video paylaşabileceği trendler için benzersiz bir sosyal ağdır. Çevrimiçi sanal hayatı sevenler için Kwai, komik, benzersiz ve eğlenceli klipleri varsa, hızlı bir şekilde ünlü ve popüler olmalarına yardımcı olacak güçlü bir yardımcı olacaktır. TikTok’a rakip olarak Kwai, daha fazla insanı onu kullanmaya çekmek için daha kârlı hale geldi.

Kwai nasıl çalışır?

Kwai’den para kazanmak istiyorsanız öncelikle Kwai’nin nasıl çalıştığını bilmelisiniz. Kwai’de para kazanmanın kurallarını bilmemiz gerekiyor. Aşağıdakiler, bilinmesi gereken ön adımlardır.

Kwai altınları“: Kwai tarafından resmi olarak başlatılan bir etkinlik. 10.000 Kwai Altını yalnızca 1 Brezilya realine eşittir.

Hangi ülkelerde kullanılabilir?: Kwai yalnızca Asya’da ve Kolombiya, Ekvador, Meksika, Peru, Brezilya gibi bazı Latin Amerika ülkelerinde mevcuttur.

Uygulama şurada kullanılabilir: Android ve iOS cihazlarla uyumlu kullanıcı uygulamasının en son sürümü.

Yaş ve bölgesel kısıtlamalar: 18 yaşından büyük ve aktif bir çek hesabı veya e-cüzdan ile Brezilya’da yaşıyor olan kişiler kullanabilir.

Kwai’nin ne olduğunu öğrendikten sonra bu harika uygulamayı indirebilirsiniz. Kwai, Android için Apple App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Kwai’de nasıl para kazanılır?

Para kazanmanın ilk yolu, Kwai’yi arkadaşlarınıza veya tanıdıklarınıza tanıtıp, indirebilmeleri ve “Tavsiye Planı” adı verilen bir hesap oluşturabilmelerini sağlamanızdır. Bu program, Kwai’nin daha da gelişmesini sağlar. Ancak bir şartı vardır. Bununla para kazanmak isteyen herkes reşit olmalı ve bir banka hesabına sahip olmalıdır.

Arkadaşlarınızı Kwai’ye katılmaya davet edin

Arkadaşlarınızı platforma katılmaya davet edebilir ve belirli bir miktar para kazanabilirsiniz. 25 kişiyi kodunuzu girmeye davet etmeniz ve maksimum ödülü almak için bu uygulamayı kullanmanız gerekir. Ne kadar sık ​​kullanırlarsa, o kadar fazla davet ücreti alırsınız. Her kullanıcı davet ettiği arkadaş başına 80 R$’a kadar kazanabilir. Bu mekanizmanın nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorsanız Kwai tarafından yayınlanan resmi sayı tablosuna başvurabilirsiniz.

Günlük aktivitelere katılın

Kwai’den para kazanmak için bazı günlük aktivitelere de katılabilirsiniz. İlk yöntem, Kwai’de günlük check-in işlemidir. Başka bir yol, uygulamada diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan videoları kullanmaktır. Ancak dürüst olmak gerekirse, bu yöntem ilk iki yöntem kadar etkili değildir.

Kwai’den nasıl para çekilir?

Kwai’de toplanan kazançları çekmek için önce onları nakde çevirmelisiniz. Adımlar basittir ve aşağıda yapabilirsiniz.

Profilinize gidin ve ekranın üst kısmındaki “Kwai Bonus” veya “Kwai Gold coin” butonlarının üzerine dokunun. Bakiyenize dokunun ve ardından “Kullan“a dokunun.

Eylemi onaylayın ve ardından “Çıkart” ı tıklayın. Çekmek istediğiniz tutarı seçin ve hedef hesaba bilgi verin.

Not: Sadece 10.000 Kwai Altını para ile takas edilebilir. Minimum para çekme tutarı 1,5 R$ ve maksimum para çekme tutarı 20 R$’dır. İşlem 4-5 gün içinde işlenir. Ve kullanıcılar günde yalnızca bir kez para çekebilir.

Nasıl daha iyi Kwai videoları yapılır?

Kwai’yi kullanmaya yeni başladıysanız, çevrimiçi olarak nasıl harika ve modaya uygun videolar oluşturacağınızı öğreneceksiniz. Kwai’yi yayınladıktan sonra, Kwai videolarınızı Facebook, YouTube Shorts, Instagram Reels ve hatta TikTok’ta da paylaşabilirsiniz.

Kwai videosu çekerken bilmeniz gereken bazı önemli noktalar

Keskin video kayıt kalitesi ve güzel grafikler sağlayın. Videolarınıza Velcro uygulayın ve potansiyel kullanıcıları çekecek çekicilik yaratmak için efektler, benzersiz sesler ve daha fazlasını ekleyin.

Videolarınızı daha çekici hale getirmek için yaratıcı içerik, yeni ve benzersiz temalar kullanabilirsiniz. Etkileşim sıklığını artırmak için düzenli olarak Kwai’de videolar oluşturun ve yükleyin. Bu şekilde, herkes tutkuyla iletişim kurarken sizler de para kazanabilirsiniz.

Sonuç

Kısacası Kwai, TikTok‘a çok benzeyen bir arayüze sahip eğlenceli ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Platformda günlük olarak check-in yaptıktan sonra Kwai altınları alabilirsiniz. Üstelik ne kadar çok takipçi alırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Bu yüzden daha çekici videolar hazırlamanız ve daha fazla beğeni almanız gerekiyor. Bu şekilde, favori videolarınızı oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlayan iMyFone TopClipper’ı da kullanabilirsiniz.