İnstagram profilime kimler baktı 2020 yöntemi uzun bir süredir birçok kişi tarafından beklenmekteydi. Özellikle de uygulama içerisinde aktif olarak vakit geçirenler profiline kimlerin baktığını oldukça merak ediyorlar. Sizler de eğer İnstagram profilinize kimlerin baktığını öğrenmek istiyorsanız yazımızdan yardım alabilirsiniz. Bu sayede profilinize bakanları görmeniz mümkün olacaktır.

Profilinize Bakanları Görme Taktiği

İnstagram profilinize kimlerin baktığını merak ediyorsanız bunu bir program yardımı ile kolayca yapmanız mümkündür. Sizlere yazının altında verdiğim bağlantıdan uygulamayı indirebilir ve profilinize bakanları görme taktiğini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak uygulamayı indirdikten sonra takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

  • Uygulamaya İnstagram profiliniz ile giriş yapın
  • Profilinize kimlerin baktığını görme seçeneğine basın
  • Daha sonrasında karşınıza gelen alanda “Onay” butonuna basın

İnstagram profilinize kimlerin baktığını görme 2020 yöntemi için yapılması gerekenler yukarıda belirtilmiştir. Bunun dışında yapmanız gereken hiçbir şey bulunmuyor. Ancak bazı uygulamalarda profilinize kimlerin bakıp bakmadığını görmeniz için premium hesap almanızı isteyebilir. Sizlere verdiğim uygulamada böyle bir kısıtlama bulunmamakta. Bu yüzden sizler de profilinize bakanları rahat bir şekilde görebilirsiniz.

İnstagram Profilime Bakanları Görme

İnstagram Profilime Bakanları Görme

Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformu olan İnstagram’ı özellikle de kadın kitle aktif bir şekilde kullanmaktadır. Yine kadın kitle İnstagram hesaplarına kimlerin baktığını görebilmek adına çeşitli yöntemlere başvurabiliyor. Her ne kadar internet ortamında bu işi birkaç yüz lira karşılığında yapan uygulamalar olsa da buna kanılmaması gerektiğini söylemeliyiz. Bu tarz uygulamalar tamamen bir yalandan veya kelime oyunundan ibarettir. Bu yüzden para vermek yerine çeşitli uygulamaları kullanmanızı tavsiye ederiz.

İnstagram profilinize kimlerin baktığını görmenize yarayan uygulamalar genel olarak veri transferlerinden yardım almaktadır. Yani siz İnstagram hesabınızla uygulamaya giriş yaptığınızda takip ettiklerinize dair bir takım verileri uygulamaya vermiş olursunuz. Karşı taraf da yine bu şekilde verileri uygulamaya verdiği için ortak alandan sizin profilinize kimlerin baktığını öğrenmeniz mümkün olabilir. Sizler de İnstagram profillerinize kimlerin baktığını öğrenmek istiyorsanız bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak İnstagram’daki gizlenmiş profilleri görmek istiyorsanız bunun için de bir yazı yazdığımı hatırlatmak isterim. Hemen sizler de İnstagram Gizli Profilleri Görme Uygulaması adlı yazımıza göz atabilir ve konu hakkında daha detaylı bilgi  sahibi olabilirsiniz.


↓↓↓ İnstagram Profilime Kimlerin Baktığını Görme 2020 ↓↓↓

Kapanan İnstagram Hesabını Kurtarma | Güncel Form Linkleri 2020