Son zamanlarda en çok ilgi gören oyunlardan biri olan Among US için imposter olma hilesi sizlerle. Bu hile veya taktik sayesinde sizler de imposter olarak oyun içerisinde rakiplerinizi birer birer indirebilirsiniz. Ayrıca impostor olmak oyun içerisindeki en keyifli yollardan birisi olduğu için daha keyifli zaman geçireceğinizi de söyleyebiliriz.

İmposter Olma Hilesi Güncel!

Ülkemizde bir anda popüler olmuş rol yapma oyunlarından birisi olan Among US içerisinde “Crewmate” ve “İmposter” olmak üzere iki farklı rol bulunmaktadır. Güncel imposter olma hilesi ile sizler de oyunda keyifli anlar geçirebilirsiniz. Şimdi gelelim imposter olma hilesine. İlk olarak arkadaşlarınızla direkt ve normal olarak bir oyun odasına katılmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise karakterinizi aşağıdaki gibi yapmalısınız.

Impostor Olma Hilesi Guncel Son zamanlarda en çok ilgi gören oyunlardan biri olan Among US için imposter olma hilesi sizlerle. Bu hile veya taktik sayesinde sizler de imposter olarak oyun içerisinde rakiplerinizi birer birer indirebilirsiniz. Ayrıca impostor olmak oyun içerisindeki en keyifli yollardan birisi olduğu için daha keyifli zaman geçireceğinizi de söyleyebiliriz.

Karakterinizi yukarıdaki gibi kafasında pelikan şapkası olacak şekilde yapmalısınız. Bu eşya şu anda bir nevi hatalı olduğu için kullanan karakterin impostor olma şansı oldukça yüksektir. Bu sayede sizler de sadece basit birkaç hamle ile oyunlarda imposter olabilir ve arkadaşlarınızı rahatlıkla indirebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bir hata olarak siyah karakterlerin de impostor olma ihtimallerinin yüksek olduğu kanıtlanmıştır. Öncelikle karakterinizi siyah yapıp daha sonrasında da kafanıza bir pelikan yerleştirmeniz durumunda oyun rastgele seçeceği katiller arasına sizi de koyabilir. Bu şekilde sizler de imposter olma hilesi yapabilirsiniz.

Among Us Ping Sorunu Çözümü

Yukarıda anlatmış olduğumuz yöntem sayesinde imposter olma şansınız her ne kadar yüksek olsa da olamama ihtimalinizin de var olduğunu belirtmek gerek. Ancak sizler yine de ben garantili bir şekilde imposter olmak istiyorum diyorsanız bunun için yardımcı bir program kullanmanız gerekebilir. Bu sayede artık tamamen garantili bir şekilde oyun sizi katil olarak atayacaktır. Bunun için kullanmanız gereken program ise aşağıda verilmiş durumda. Öncelikle aşağıdaki programı indirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise hile içerisinden “İmposter” seçeneğini seçmelisiniz. Bunu yapıp başarılı bir şekilde oyuna giriş yapmanız durumunda oyun rastgele bir şekilde katil seçerken sizi garanti olarak seçecektir.

Android telefonlar için geçerli olan bu hileyi yazının en altındaki alandan rahatlıkla indirebilirsiniz. Daha sonrasında ise açılan “MOD Menüsü” alanından imposter olma hilesi seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor. Bu seçeneği odalara giriş yapmadan önce aktif etmeniz gerektiğini de hatırlatalım. Aksi taktirde hile hiçbir şekilde çalışmayacaktır. Bu program şuan için sadece Android telefonlar için geçerlidir ancak eğer masaüstü programını da paylaşmamı istiyorsanız bunu yorumda belirtirseniz sevinirim.

↓↓ Among US İmposter Olma Hilesini İndir ↓↓


Bilgisayar İçin Hileyi İndir

↓↓ Among US İmposter Olma Hilesini İndir (PC İçin) ↓↓