Okullarda bulunan fatih ağında çalışan en güncel vpn ayarları olan HTTP Custom sayesinde sizler de internette özgürce dolaşabilieceksiniz. İstediğiniz siteye sınırsız bir şekilde bağlanmanızı sağlayacak vpn ayarları şimdi sizlerle.

HTTP Custom Vpn Ayarları 18 Şubat 2020

2019-2020 eğitim öğretim yılında HTTP Custom adlı vpn ayarları sayesinde okullardaki ağlarda YouTube, Instagram gibi platformlara girmek artık mümkün. Bunu yanı sıra Pubg Mobile veya Clash Of Clans gibi oyunlara da sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.

1- Öncelikle sizlere vermiş olduğumuz ayarları yazının altındaki bağlantılardan indirin.

2- İndirdiğiniz ayarları etkin hale getirmek için aşağıdaki görselde de görebileceğiniz “+” butonuna basın. Ardından “Open Config” butonuna basmanız gerekiyor.

HTTP Custom Fatih Vpn Ayarları

HTTP Custom Fatih Vpn Ayarları

3- Vermiş olduğumuz ayar dosyasını içeri aktarıp kaydettikten sonra bir SSH hesabı açmamız gerekiyor. Bunun için de yazının altındaki linki kullanabilirsiniz.

4- Açtığımız hesabı aşağıdaki görselde olduğu gibi önce sunucu ip’si ardından iki nokta üst üste(:), port ve @ işareti, kullanıcı adı:şifre şeklinde de yazdıktan sonra “Connect” butonuna basarak fatih ağında özgür bir şekilde istediğiniz siteye girebilirsiniz.

http custom fatih ayarlari 2 Okullarda bulunan fatih ağında çalışan en güncel vpn ayarları olan HTTP Custom sayesinde sizler de internette özgürce dolaşabilieceksiniz. İstediğiniz siteye sınırsız bir şekilde bağlanmanızı sağlayacak vpn ayarları şimdi sizlerle.

Fatih ağında telefonunuzdan istediğiniz siteye girmeniz için yapılması gerekenler işte bu kadar. Daha sonrasında YouTube veya herhangi bir siteye istediğiniz gibi giriş yapabilirsiniz. Sosyal medya uygulamaları da bu özgürlüğün içerisinde elbette. İnstagram ve WhatsApp gibi uygulamaları da okullardaki fatih ağlarında bu şekilde kullanabilirsiniz.


SSH Hesabı Oluştur

Oyunlar İçin SSH Hesabı Oluştur

Ayarları İndir