Bu yazımızda Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan tarayıcı olan Google Chrome için en iyi vpn eklentileri listesine göz atacağız. Bu sayede engelli sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapmanız artık mümkün olacaktır.

1- Hotspot Shield VPN Free Proxy

Google Chrome En İyi Vpn Eklentileri

Ülkemizde oldukça popüler olan Hotspot Shield Google Chrome uzantısı sayesinde kullanıcılar için iyi bir seçenek durumunda. Sizler de bu eklenti sayesinde hızınızdan önemli kayıplar vermeden internet üzerinde dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak sunulduğu için de büyük avantaja sahip diyebiliriz. Dünya genelinde 2 milyondan fazla Google Chrome kullanıcısının tercih ettiği bu vpn eklentisini birçok farklı konumda kullanmanız mümkün.

2- Touch VPN

CXsFAklu9d1wAP JGdo9QmOb6h m7MDFeWKwqcAkC9zhVS725DiWrGMYDDGCWClkglYkvGVGQ=w640 h400 e365 Ülkemizde kısıtlamaların yaşandığı günlerde verdiği reklamlarla bir anda meşhur olan Hola VPN de sizler için iyi bir alternatif konumunda. Geniş lokasyon seçenekleri ve hızlı bağlantı özelliği sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesini bünyesinde barındırıyor. İnternet üzerinde gezinirken ip adresinizin gözükmesini istemiyorsanız veya erişime kısıtlı siteler varsa bu Google Chrome vpn eklentisi sayesinde sorunsuzca bağlanabilirsiniz.

Google Chrome üzerinde 3 milyondan fazla kullanıcının tercihi olan Touch Vpn, sizlerin yasaklı sitelere kolayca erişmenizi sağlar. Ayrıca ülkemizde zaman zaman yaşanan sosyal medya sitelerine erişim kısıtlaması gibi durumlarda da bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Netflix gibi her vpn programının bağlanamadığı sistemlere sorunsuzca bağlanan Touch VPN, bu özelliği sayesinde kendisini diğerlerinden ayırıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eklentiyi hemen tarayıcınıza kurabilirsiniz.

3- Hola VPN

RYf18 gA E95LTv0hAMDoc6unkBnBqn6wSrNp3kmtcfyVAZZ HSXJcZ9k9KW6aoL X1CmyBg=w640 h400 e365 Ülkemizde kısıtlamaların yaşandığı günlerde verdiği reklamlarla bir anda meşhur olan Hola VPN de sizler için iyi bir alternatif konumunda. Geniş lokasyon seçenekleri ve hızlı bağlantı özelliği sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesini bünyesinde barındırıyor. İnternet üzerinde gezinirken ip adresinizin gözükmesini istemiyorsanız veya erişime kısıtlı siteler varsa bu Google Chrome vpn eklentisi sayesinde sorunsuzca bağlanabilirsiniz.

Ülkemizde kısıtlamaların yaşandığı günlerde verdiği reklamlarla bir anda meşhur olan Hola VPN de sizler için iyi bir alternatif konumunda. Geniş lokasyon seçenekleri ve hızlı bağlantı özelliği sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesini bünyesinde barındırıyor. İnternet üzerinde gezinirken ip adresinizin gözükmesini istemiyorsanız veya erişime kısıtlı siteler varsa bu Google Chrome vpn eklentisi sayesinde sorunsuzca bağlanabilirsiniz.

4- VPN Unlimited Ücretsiz Proxy

IkJFmU2Sp74z1lG9OEKETQ28tGAc6 N4HMMJc sLz QWFr5RKHV6RrDU reU7G4n whdrzxE=w640 h400 e365 Ülkemizde kısıtlamaların yaşandığı günlerde verdiği reklamlarla bir anda meşhur olan Hola VPN de sizler için iyi bir alternatif konumunda. Geniş lokasyon seçenekleri ve hızlı bağlantı özelliği sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesini bünyesinde barındırıyor. İnternet üzerinde gezinirken ip adresinizin gözükmesini istemiyorsanız veya erişime kısıtlı siteler varsa bu Google Chrome vpn eklentisi sayesinde sorunsuzca bağlanabilirsiniz.

Basit bir isme sahip olan VPN Unlimited Ücretsiz Proxy eklentisi, Google Chrome üzerinde 100.000’den fazla kullanıcıya sahip durumda. Kullanıcılardan olumlu tepki alan bu vpn eklentisi, sizlerin ip adresinizi tamamen saklar ve güvenli bir internetin kapılarını açar. Sizler de bu sayede herhangi bir siteye dilediğiniz şekilde giriş yapabilirsiniz. Ülkemizde yasaklı olan birçok web sitesine de bu eklenti ile ücretsiz bir şekilde bağlanmanız mümkün.

5- Betternet Unlimited Free VPN Proxy

Toplamda 1 milyondan fazla kullanıcıya hitap eden Betternet Vpn eklentisi sayesinde internet üzerinde herhangi bir siteye ip adresinizi vermeden giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Netflix için diğer ülkelerdeki filmleri izleyebilmek amacıyla da bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Sizleri başka bir ülkeden internete bağlanıyormuş gibi gösteren Google Chrome vpn eklentisi sayesinde internetin keyfini çıkartın.