Freelancer Olarak Fatura Kesmek

İnternet üzerinde freelance, yani bir kuruluşa bağlı olmadan iş yapan kişilerin zaman zaman yaşadığı en büyük sorunlardan birisi belki de fatura kesmek olmaktadır. Özellikle kurumsal müşteriler için büyük bir önem arz eden fatura kesilmediği zaman işten vazgeçilebiliyor. Çünkü bu tarz harcamaları karşı firmanın gider olarak gösterilebilmesi için bir kanıt olarak fatura alınması zorunludur. Bu sayede firma giderlerinin çok olduğunu göstererek vergiden düşünmesini sağlayabilmektedir. Ancak bahsettiğimiz gibi zaman zaman firma içi çalışanlar yerine freelance çalışan kişilerle anlaşmalar yapılmak zorunda kalınabiliyor. Bu yazımda da freelancer kişilerin bu tarz firmalarla çalışabilmesi için nasıl fatura kesebileceklerini anlatacağım.

Freelancer Olarak Nasıl Fatura Kesilir?

Özgür olarak çalışan kişilerin en büyük sorunlarından birisi olan fatura kesme işi için sizlere bir aracı firma vereceğim. Bu firma sayesinde müşterilerinize fatura kesebilir ve anlaşmalarınızı yapabilirsiniz.

İnternet ortamında freelance olarak çalışan kişiler için geliştirilen bu sistem size ödeme alma ve fatura kesme hizmeti sağlamaktadır. Ancak her firma gibi belirli bir komisyon oranları da bulunmaktadır.

Rimuut Üyelik Tipleri

Sistemde iki tip üyelik bulunmaktadır. Üyelik tiplerini ve detaylarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Normal Üyelik

Rimuut üzerinde normal üyelik sahibi olan kişiler için işlem başına %16 komisyon oranı bulunmaktadır. Ayrıca normal üyelikler için tahsilat desteği de bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerinize kolaylıkla fatura kesebilir ve para tahsilat işlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda da anlatmış olduğum gibi özellikle kurumsal müşteriler için oldukça önem arz etmektedir. Normal üyelik özellikleri;
• Fatura kesme
• %16 komisyon oranı
• Güvenli ödeme

Özel Üyelik

Rimuut özel üyelik sözleşmesi yapmış olan kişiler normal üyelere kıyasla çok daha fazla hak elde etmektedir. Özel üyelik ücreti 199,90 TL olup her yıl yenilemeniz gerekmektedir. Normal üyelere kıyasla aşağıda listelenmiş olan avantajlara sahip olabilirsiniz. Bunlar;
• %12 komisyon oranı
• Sözleşme yapma imkanı
• Ön ödemeli kartlardan ödeme alma imkanı
• E-cüzdan hesabı
• Güvenli ödeme
• Fatura servisi

Siz de Rimuut dünyasına katılıp müşterilerinize daha profesyonel bir hizmet sunmak istiyorsanız aşağıda bulunan bağlantıyı kullanarak Rimuut sistemini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Rimuut Ziyaret Et!