Dizi İzleyerek Para Kazanın

Birçok öğrencinin ve dizi izleyen kişilerin hayali olan dizi izleyerek para kazanmak artık mümkün. Özellikle genç kesim sürekli olarak Netflix üzerinden gece gündüz dizi izliyor. Yaz aylarının da gelmesi ile birlikte sıcak havalarda dışarıya çıkmakta zorlanan kişiler zamanının büyük bir kısmını internetten dizi izleyerek geçiriyor ve artık dizi izleyerek para kazanmak artık hayal değil.

Netflix platformunda birçok dizi bulunuyor ve bu dizilerin uzmanlar tarafından değerlendirilmeye ihtiyacı var. Buradaki uzmanlar ise tabii ki siz, yani dizi izleyenlerinden başkası olamaz. Netflix firması daha fazla para verip dizilere alışkın olmayan kişileri işe almak yerine direkt olarak kendi müşterilerine iş vermeyi tercih ediyor. Dizi izleyerek para kazanmak da çok zevkli ve birçok kişinin gün içinde karşılıksız olarak yaptığı bir eylem olduğu için hayallerinizin mesleğine sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu meslek sadece evden kolaylıkla yapılabildiği için pek bir çaba göstermenize de gerek yok.

Dizi İzleyerek Para Kazanma Şartları

Birçok kişinin hayali olan dizi izleyerek para kazanma işine sahip olabilmek için bir takım kriterlere uygun olmanız gerekiyor. Bu şartlardan bazıları şunlardır;

• 18 yaş ve üstü olmak.
• Nettlix üyeliğine sahip olmak.
• Uzman olduğunuz bir kategori olmalı. Her kategoriden dizi izleyen birisi değil, sadece belirli bir kategoriden dizi izleyen kişiler daha öncelikli olarak seçilecektir. Netflix üzerinde bulunan dizi kategorilerinin bir çoğuna dizi yorumcusu ise alınacak. Bu yüzden şansınız oldukça yüksek diyebiliriz.
• Yabancı dil bilgisi: Netflix dizi yorumcusu olarak işe alınacak kişilerde aranan öncelikli özelliklerden birisi de yabancı dil bilgisidir. Dizi izleyerek para kazanmak istiyorsanız dizilerin öncelikli olarak yayınlanmış olduğu Amerikan Netflix üzerinden izlemek zorundasınız.

Dizi İzleyerek Para Kazanma İşine Nasıl Başvurabilirim

Dizi izleyerek para kazanmak için Netflix firmasına başvurmanız gerek. Başvuru işlemini Netflix üzerinden yapılan iş ilanlarına gerekli belgeleri ve detayları gönderebilirsiniz. Ayrıca Netflix şirketinin mail adresi üzerinden iletişim kurarak işlemleri daha da hızlandırabilirsiniz. Ancak başvurmadan önce kriterlere uygun olup olmadığınızı kontrol etmenizde fayda var. Aksi taktirde başvurunuza yanıt verilmeyebilir.