City Spiders Türkiye İle Arabanıza Reklam Yapıştırarak Gelir Elde Edin

City spiders Türkiye ile arabanıza reklam yapıştırarak gelir elde etmek artık mümkün. Türkiye’de trafikte aktif olarak milyonlarca araç bulunmaktadır ve bu araçlardan üzerinde reklam tasarımı olanlarına da denk gelmişsinizdir. Bu yazıda arabaya reklam yapıştırarak para kazanmak için gerekli şeyleri anlatacağım. Tanıtacak olduğum City Spiders Türkiye sayesinde arabaya firmaların reklamlarını yapıştırarak para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Yapıştıracak olduğunuz reklamlar bilindik firmalara ait olduğu için uygunsuz veya canınızı sıkacak reklamlar olmayacaktır. Üstelik arabanıza yapıştıracak olduğunuz reklamlar kaliteli basım ürünü olduğu için çıkarma veya yapıştırma esnasında herhangi bir iz bırakmaz. Birçok kişi bu konuda endişelenir ancak reklamlar sadece aylık olarak kalacağı için rahat çıkarma amacıyla üretim aşamasında oldukça özenle üretilmektedir.

Gelir Elde Edilecek Araba Şartları

Arabanıza reklam yapıştırarak gelir elde amacı güdüyorsanız arabanızın City Spiders Türkiye firmasının belirlemiş olduğu birtakım kriterlere uygun olması gerekiyor. Bu şartlar işe şunlardır;

• Araba modelinin en düşük 2004 olması.
• Araba yüzünde herhangi bir çizik olmamalı.
• Araba yüzeyinde göçme veya tahrip izi olmamalı.

Bu şartlara uymayan araçlar sisteme kabul edilmeyecektir. Reklam veren firmalar için bu durum çok hassas olduğu için sizlere ücret ödeyecek firma için de oldukça önemlidir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Öncelikle yazının alt kısmında sizlere vermiş olduğum bağlantıya tıklayarak City Spiders Türkiye firmasına kolayca üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra en fazla 3 gün sonra üyeliğiniz doğrulandı olarak işaretlenecektir. İlk aşamaları tamamladıktan sonra firmaya ait olan destek ekibi adresinize gelerek arabanıza reklam afişini yapıştıracaktır. Yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi reklam kağıtları özenle yapılmış üründen olduğu için kolayca çıkarılıp takılabilir ve bu esnada arabanıza herhangi bir zarar gelmez.

Ödemeler

Reklamlardan elde edeceğiniz gelir arabanızın modeline ve kullanmış olduğunuz şehire göre değişiklik gösterebilir. İstanbul’da olan aynı modelde araç daha fazla kazanırken Manisa’da olan bir araç bir miktar daha az ödeme alacaktır. Aylık olarak alabileceğiniz ödemeler 1500 TL ve üzerine kadar çıkabilmektedir. Ortalama bir araca sahipseniz benzin masrafının büyük bir miktarını karşılayabilirsiniz. Ayrıca her gün trafikte olan bir taşıma aracınız varsa bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz. City Spiders Türkiye ile arabanıza reklam yapıştırarak gelir elde edin. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sisteme üye olabilir veya destek ekibine aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

City Spiders Türkiye Web Sitesi

Tanıtım Videosu