images281229 Counter Strike yani CS:GO oyununu birçok kişi oynuyor. Oyun içerisinde bulunan silah kostümleri veya diğer detaylar için para ödemelisiniz. Bu yazıda sizlere nasıl para ödemeden kostüm yani skin kazanılır onu anlatacağım.  Vereceğim siteye üye olduktan sonra oyun içerisinde turnuvalara katılıp altın kazanabilirsiniz. Bu altınlarla çeşitli kostümler alabilirsiniz. Kayıt olma işlemini yaparken Steam hesabınızı ve takas linkinizi vermeniz gerekiyor. Böylelikle eşyaları kolaylıkla hesabınıza aktarabilirsiniz. Sitede altın kazanmak için sadece tek başınıza oynamıyorsunuz. Dilerseniz takımınızı kurup arkadaşlarınızla beraber oynayarak site içi altın kazanabilirsiniz. Bazı özel turnuvalara giriş için bir miktar altın vermeniz gerekiyor. Bu turnuvaların getirisi daha fazla olacaktır. Siteye arkadaşlarınızı davet ederek altın kazanabilirsiniz. Referans sisteminde level atladığınızda her üye için daha fazla altın kazanmaya başlarsınız. Çeşitli platformlarda referans linkinizi yayarak oyun bile oynamadan eşya kazanabilirsiniz. Çeşitli grupların açmış olduğu turnuvalara katılarak daha fazla altın kazanabilirsiniz. Bazı turnuvalar için giriş ücreti bulunuyor ve bu turnuvaların ödülleri genelde daha yüksek oluyor. Siz de arkadaşlarınız ile oyun oynayarak beraber kostüm kazanabilirsiniz.  <p> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});</p> Sitede kazandığınız altınlar sayesinde kutu açabilirsiniz. Kutuların maliyetleri genelde düşük ve içerisinde harika ödüller barındırıyor. Kazandığınız birkaç oyundan sonra güzel kutular açabilirsiniz. Steam hesabınızda bulunan ve kullanmadığınız kostümleri sitede satarak altın kazanabilirsiniz. Bu altınlarla çok daha güzel kostümlere sahip olabilirsiniz. <p> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});</p> Siteye Üye Olmak İçin Tıklayın
Counter Strike yani CS:GO oyununu birçok kişi oynuyor. Oyun içerisinde bulunan silah kostümleri veya diğer detaylar için para ödemelisiniz. Bu yazıda sizlere nasıl para ödemeden kostüm yani skin kazanılır onu anlatacağım. 
Vereceğim siteye üye olduktan sonra oyun içerisinde turnuvalara katılıp altın kazanabilirsiniz. Bu altınlarla çeşitli kostümler alabilirsiniz. Kayıt olma işlemini yaparken Steam hesabınızı ve takas linkinizi vermeniz gerekiyor. Böylelikle eşyaları kolaylıkla hesabınıza aktarabilirsiniz.
Sitede altın kazanmak için sadece tek başınıza oynamıyorsunuz. Dilerseniz takımınızı kurup arkadaşlarınızla beraber oynayarak site içi altın kazanabilirsiniz. Bazı özel turnuvalara giriş için bir miktar altın vermeniz gerekiyor. Bu turnuvaların getirisi daha fazla olacaktır. Siteye arkadaşlarınızı davet ederek altın kazanabilirsiniz. Referans sisteminde level atladığınızda her üye için daha fazla altın kazanmaya başlarsınız. Çeşitli platformlarda referans linkinizi yayarak oyun bile oynamadan eşya kazanabilirsiniz.
4aV9DJ Counter Strike yani CS:GO oyununu birçok kişi oynuyor. Oyun içerisinde bulunan silah kostümleri veya diğer detaylar için para ödemelisiniz. Bu yazıda sizlere nasıl para ödemeden kostüm yani skin kazanılır onu anlatacağım.  Vereceğim siteye üye olduktan sonra oyun içerisinde turnuvalara katılıp altın kazanabilirsiniz. Bu altınlarla çeşitli kostümler alabilirsiniz. Kayıt olma işlemini yaparken Steam hesabınızı ve takas linkinizi vermeniz gerekiyor. Böylelikle eşyaları kolaylıkla hesabınıza aktarabilirsiniz. Sitede altın kazanmak için sadece tek başınıza oynamıyorsunuz. Dilerseniz takımınızı kurup arkadaşlarınızla beraber oynayarak site içi altın kazanabilirsiniz. Bazı özel turnuvalara giriş için bir miktar altın vermeniz gerekiyor. Bu turnuvaların getirisi daha fazla olacaktır. Siteye arkadaşlarınızı davet ederek altın kazanabilirsiniz. Referans sisteminde level atladığınızda her üye için daha fazla altın kazanmaya başlarsınız. Çeşitli platformlarda referans linkinizi yayarak oyun bile oynamadan eşya kazanabilirsiniz. Çeşitli grupların açmış olduğu turnuvalara katılarak daha fazla altın kazanabilirsiniz. Bazı turnuvalar için giriş ücreti bulunuyor ve bu turnuvaların ödülleri genelde daha yüksek oluyor. Siz de arkadaşlarınız ile oyun oynayarak beraber kostüm kazanabilirsiniz.  <p> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});</p> Sitede kazandığınız altınlar sayesinde kutu açabilirsiniz. Kutuların maliyetleri genelde düşük ve içerisinde harika ödüller barındırıyor. Kazandığınız birkaç oyundan sonra güzel kutular açabilirsiniz. Steam hesabınızda bulunan ve kullanmadığınız kostümleri sitede satarak altın kazanabilirsiniz. Bu altınlarla çok daha güzel kostümlere sahip olabilirsiniz. <p> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});</p> Siteye Üye Olmak İçin Tıklayın
Çeşitli grupların açmış olduğu turnuvalara katılarak daha fazla altın kazanabilirsiniz. Bazı turnuvalar için giriş ücreti bulunuyor ve bu turnuvaların ödülleri genelde daha yüksek oluyor. Siz de arkadaşlarınız ile oyun oynayarak beraber kostüm kazanabilirsiniz. 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

nONyga Counter Strike yani CS:GO oyununu birçok kişi oynuyor. Oyun içerisinde bulunan silah kostümleri veya diğer detaylar için para ödemelisiniz. Bu yazıda sizlere nasıl para ödemeden kostüm yani skin kazanılır onu anlatacağım.  Vereceğim siteye üye olduktan sonra oyun içerisinde turnuvalara katılıp altın kazanabilirsiniz. Bu altınlarla çeşitli kostümler alabilirsiniz. Kayıt olma işlemini yaparken Steam hesabınızı ve takas linkinizi vermeniz gerekiyor. Böylelikle eşyaları kolaylıkla hesabınıza aktarabilirsiniz. Sitede altın kazanmak için sadece tek başınıza oynamıyorsunuz. Dilerseniz takımınızı kurup arkadaşlarınızla beraber oynayarak site içi altın kazanabilirsiniz. Bazı özel turnuvalara giriş için bir miktar altın vermeniz gerekiyor. Bu turnuvaların getirisi daha fazla olacaktır. Siteye arkadaşlarınızı davet ederek altın kazanabilirsiniz. Referans sisteminde level atladığınızda her üye için daha fazla altın kazanmaya başlarsınız. Çeşitli platformlarda referans linkinizi yayarak oyun bile oynamadan eşya kazanabilirsiniz. Çeşitli grupların açmış olduğu turnuvalara katılarak daha fazla altın kazanabilirsiniz. Bazı turnuvalar için giriş ücreti bulunuyor ve bu turnuvaların ödülleri genelde daha yüksek oluyor. Siz de arkadaşlarınız ile oyun oynayarak beraber kostüm kazanabilirsiniz.  <p> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});</p> Sitede kazandığınız altınlar sayesinde kutu açabilirsiniz. Kutuların maliyetleri genelde düşük ve içerisinde harika ödüller barındırıyor. Kazandığınız birkaç oyundan sonra güzel kutular açabilirsiniz. Steam hesabınızda bulunan ve kullanmadığınız kostümleri sitede satarak altın kazanabilirsiniz. Bu altınlarla çok daha güzel kostümlere sahip olabilirsiniz. <p> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});</p> Siteye Üye Olmak İçin Tıklayın
Sitede kazandığınız altınlar sayesinde kutu açabilirsiniz. Kutuların maliyetleri genelde düşük ve içerisinde harika ödüller barındırıyor. Kazandığınız birkaç oyundan sonra güzel kutular açabilirsiniz.
Steam hesabınızda bulunan ve kullanmadığınız kostümleri sitede satarak altın kazanabilirsiniz. Bu altınlarla çok daha güzel kostümlere sahip olabilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Siteye Üye Olmak İçin Tıklayın