unnamed28229 Üye olduktan sonra tarayıcınıza gerekli olan eklentiyi kurarak ziyaret ettiğiniz sitelerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Her gün onlarca siteye girip çıkıyoruz ve bu bize ek bir gelir sağlamıyor. Genelde kazanan taraf sadece site sahipleri oluyor. Bu durumu kendi lehimize çeviren bir siteyi tanıtmak istiyorum.
Bu konumda sizlere anlatacağım site sayesinde günlük kullanımlarınızda internet üzerindeki siteleri ziyaret ederek para kazanabilirsiniz. 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Site Ruslara ait ve gayet güzel bir mantığa sahip. Girdiğiniz sitelerin üst tarafında sizi rahatsız etmeyecek ve o siteden bağımsız olacak şekilde bir reklam beliriyor. Siz o sitede kaldıkça reklam sayacı çalışmaya başlar ve süre dolduğunda para kazanırsınız. Bu süre en az 15, en çok 60 saniye oluyor. Sitelerde geçirdiğimiz süreleri düşününce bu rakamlar uzun gelmiyor açıkçası. Mesela sizler bu yazıyı baştan sona hızlı bir şekilde okusanız bile en az 1 dakika geçirmiş olacaksınız. Bu yazıyı okurken ve diğer sitelerde dolaşırken cebimize para gelmesi gayet güzel bir şey.
images281329 Üye olduktan sonra tarayıcınıza gerekli olan eklentiyi kurarak ziyaret ettiğiniz sitelerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Site içerisinde para kazanmanın tek yöntemi bu değil. Video izleyerek, çeşitli görevler yaparak ve kripto para kazarak para kazanabilirsiniz. 
Site içinde level sistemi bulunuyor. Peki nedir bu level sistemi?
Level sistemi kısaca söylemek gerekirse az çalışan ve çok çalışan kullanıcıyı ayıran bir sistem. Daha fazla reklam görüntülediğinizde ve video izlediğinizde leveliniz artmaya başlar ve daha fazla gelir elde edersiniz. Site içerisinde bulunan bonus bölümü sayesinde level puanı kazanabilirsiniz. 
Eğer siz de bu sisteme girmek ve ziyaret ettiğiniz siteler sayesinde para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra tarayıcınıza gerekli olan eklentiyi kurarak ziyaret ettiğiniz sitelerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Üye Olmak İçin Tıkla