images28629 Ülkemiz de dahil olmak üzere birçok kişi Facebook başta olmak üzere farklı sosyal medya platformlarını kullanmakta. Gençler ve yaşlılar günde birkaç saatini Facebook'ta geçiriyor.  Facebook'ta beğendiğimiz sayfalar ve katıldığımız gruplarda zaman zaman reklamlarla karşılaşıyoruz. İnsanlar bu reklamları ziyaret ederek sayfa sahibine veya grup yöneticisine paralar kazandırıyor. Bu para kazanan niye siz olmayasınız ki?  Siz de bu yöntemi uygulayarak para kazanabilirsiniz. İlk yapmanız gereken insanların ilgisini çekebilecek isme sahip olan ve bu doğrultuda paylaşımlar yapan bir sayfa açmak. Sayfanızdaki içeriklerin dikkat çekici olması, kitlenizin çabuk büyümesinde önemli rol oynar.  Kurmuş olduğunuz sayfaya daha hızlı bir şekilde üye çekebilmek için büyük sayfaların gönderilerinin altında reklam yapabilirsiniz veya belirli bir ücret vererek Facebook'ta sponsorlu gönderi paylaşabilirsiniz. Sponsorlu gönderiler yani reklamlar Facebook'un akıllı reklam politikası sayesinde kişilere uygun reklamlar gösterilir. Mesela bir sporcu iseniz ve spor ile alakalı gönderiler beğeniyorsanız sporcu içeceği veya protein tozu reklamları görebilirsiniz. Böylece sıkıcı reklamlar yerine ilginizi çeken reklamlar görürsünüz. Şimdi gelelim para kazanma yollarına.  - Kitlenizi oluşturduktan sonra markalara veya kuruluşlara, onların ücretli reklamını yapabileceğini belirtebilirsiniz. <p> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});</p> - Webmaster sitelerindeki üyelere, onların içeriklerinin reklamını yayımlayabileceğinizi söyleyip para alabilirsiniz. - Link kısaltma servisleri kullanıp, o linki sayfanızda paylaşarak para kazanabilirsiniz. - Arama yapıldıkça para kazandıran sitelerden aldığınız numaraları paylaşarak para kazanabilirsiniz. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte yeni meslekler oluşmaya başladı. Bu yöntemde o mesleklerden birisi. Büyük bir sayfa kısa sürede oluşmaz ama güzel içerikleri olan bir sayfa kısa sürede büyüyecektir. Siz de sabırlı davranırsanız güzel paralar kazanabilirsiniz.
Ülkemiz de dahil olmak üzere birçok kişi Facebook başta olmak üzere farklı sosyal medya platformlarını kullanmakta. Gençler ve yaşlılar günde birkaç saatini Facebook’ta geçiriyor. 
Facebook’ta beğendiğimiz sayfalar ve katıldığımız gruplarda zaman zaman reklamlarla karşılaşıyoruz. İnsanlar bu reklamları ziyaret ederek sayfa sahibine veya grup yöneticisine paralar kazandırıyor. Bu para kazanan niye siz olmayasınız ki? 
Siz de bu yöntemi uygulayarak para kazanabilirsiniz. İlk yapmanız gereken insanların ilgisini çekebilecek isme sahip olan ve bu doğrultuda paylaşımlar yapan bir sayfa açmak. Sayfanızdaki içeriklerin dikkat çekici olması, kitlenizin çabuk büyümesinde önemli rol oynar. 
Kurmuş olduğunuz sayfaya daha hızlı bir şekilde üye çekebilmek için büyük sayfaların gönderilerinin altında reklam yapabilirsiniz veya belirli bir ücret vererek Facebook’ta sponsorlu gönderi paylaşabilirsiniz.
LbbDR1 Ülkemiz de dahil olmak üzere birçok kişi Facebook başta olmak üzere farklı sosyal medya platformlarını kullanmakta. Gençler ve yaşlılar günde birkaç saatini Facebook'ta geçiriyor.  Facebook'ta beğendiğimiz sayfalar ve katıldığımız gruplarda zaman zaman reklamlarla karşılaşıyoruz. İnsanlar bu reklamları ziyaret ederek sayfa sahibine veya grup yöneticisine paralar kazandırıyor. Bu para kazanan niye siz olmayasınız ki?  Siz de bu yöntemi uygulayarak para kazanabilirsiniz. İlk yapmanız gereken insanların ilgisini çekebilecek isme sahip olan ve bu doğrultuda paylaşımlar yapan bir sayfa açmak. Sayfanızdaki içeriklerin dikkat çekici olması, kitlenizin çabuk büyümesinde önemli rol oynar.  Kurmuş olduğunuz sayfaya daha hızlı bir şekilde üye çekebilmek için büyük sayfaların gönderilerinin altında reklam yapabilirsiniz veya belirli bir ücret vererek Facebook'ta sponsorlu gönderi paylaşabilirsiniz. Sponsorlu gönderiler yani reklamlar Facebook'un akıllı reklam politikası sayesinde kişilere uygun reklamlar gösterilir. Mesela bir sporcu iseniz ve spor ile alakalı gönderiler beğeniyorsanız sporcu içeceği veya protein tozu reklamları görebilirsiniz. Böylece sıkıcı reklamlar yerine ilginizi çeken reklamlar görürsünüz. Şimdi gelelim para kazanma yollarına.  - Kitlenizi oluşturduktan sonra markalara veya kuruluşlara, onların ücretli reklamını yapabileceğini belirtebilirsiniz. <p> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});</p> - Webmaster sitelerindeki üyelere, onların içeriklerinin reklamını yayımlayabileceğinizi söyleyip para alabilirsiniz. - Link kısaltma servisleri kullanıp, o linki sayfanızda paylaşarak para kazanabilirsiniz. - Arama yapıldıkça para kazandıran sitelerden aldığınız numaraları paylaşarak para kazanabilirsiniz. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte yeni meslekler oluşmaya başladı. Bu yöntemde o mesleklerden birisi. Büyük bir sayfa kısa sürede oluşmaz ama güzel içerikleri olan bir sayfa kısa sürede büyüyecektir. Siz de sabırlı davranırsanız güzel paralar kazanabilirsiniz.
Sponsorlu gönderiler yani reklamlar Facebook’un akıllı reklam politikası sayesinde kişilere uygun reklamlar gösterilir. Mesela bir sporcu iseniz ve spor ile alakalı gönderiler beğeniyorsanız sporcu içeceği veya protein tozu reklamları görebilirsiniz. Böylece sıkıcı reklamlar yerine ilginizi çeken reklamlar görürsünüz.
Şimdi gelelim para kazanma yollarına.
 – Kitlenizi oluşturduktan sonra markalara veya kuruluşlara, onların ücretli reklamını yapabileceğini belirtebilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Webmaster sitelerindeki üyelere, onların içeriklerinin reklamını yayımlayabileceğinizi söyleyip para alabilirsiniz.
– Link kısaltma servisleri kullanıp, o linki sayfanızda paylaşarak para kazanabilirsiniz.
– Arama yapıldıkça para kazandıran sitelerden aldığınız numaraları paylaşarak para kazanabilirsiniz.
İnternetin yaygınlaşması ile birlikte yeni meslekler oluşmaya başladı. Bu yöntemde o mesleklerden birisi. Büyük bir sayfa kısa sürede oluşmaz ama güzel içerikleri olan bir sayfa kısa sürede büyüyecektir. Siz de sabırlı davranırsanız güzel paralar kazanabilirsiniz.