Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance Papara ile para çekme ve yatırma esnasında bazı hatalar ile karşımıza çıkabiliyor. Ancak sizlerle paylaşacağımız bu çözüm taktikleri ile artık borsadan para çekerken veya yüklemeye çalışırken hatasız bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Binance Papara İle Para Yatırma Ve Çekme

 

Binance Papara İle Para Yatırma Ve Çekme

Ülkemize geçtiğimiz yıl gelen ve Papara ile işbirliğini duyuran Binance borsası para yatırma ve çekme kısmında kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Ancak bazı durumlarda Papara ile para yatırmak veya çekmek zorlayıcı olabiliyor. Bunun için öncelikle aşağıdaki durumları kontrol etmenizi tavsiye ederim:

  • Binance mobil uygulamasını güncelleyin
  • VPN bağlantısı olmamasına dikkat edin
  • Papara bilgileriniz ile Binance bilgilerinizin uyuşmasına dikkat edin

Yukarıda dikkat edilmesi gereken maddelerin arasından özellikle 3. olana çok dikkat etmelisiniz. Birçok kişi kendi adına kayıtlı Binance hesabına farklı bir Papara hesabından para yatırmak isterken sorun yaşamakta. Bu gibi durumlarda para eninde sonunda sizlere iade olsa da bu süreç birkaç günü bulacağı için anlık kripto para piyasalarını kaçırmanız muhtemel. Bunun için tamamen kendinize ait bir hesaptan para yatırmaya özen göstermelisiniz.

Papara İle Nasıl Para Yatırılır?

Binance borsası oldukça eski ve milyonlarca kullanıcıya hizmet veren bir borsa olsa da bazen çeşitli sorunlar yaşanabiliyor. Sizler de Papara ile siteye para yatırmakta zorlanıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek nasıl para yatırılır öğrenebilirsiniz:

  1. Binance uygulamasına veya sitesine giriş yapın
  2. Para yatırma kısmına gelip Papara seçeneğini seçin
  3. Yatıracağınız tutarı girin ve onaylayın
  4. Gelen sayfada Papara bilgilerinize giriş yapın
  5. En son tutarı kontrol edip onaylayın

Binance kripto para borsasına Papara üzerinden para yatırmak için bunları takip etmeniz yeterlidir. Daha sonrasında hesabınıza belirtmiş olduğunuz tutar birkaç dakika içerisinde geçecektir. Ancak bu sürecin herhangi bir tarafa bağlı olarak bir miktar uzayabileceğini belirtmek gerekiyor. Özellikle de borsalara ülkemizden akın devam ederken her iki uygulamada bir takım gecikmeler oldukça doğal diyebiliriz. Ancak yine de birkaç saat geçmesine rağmen para hesabınıza aktarılmadıysa önce borsaya, daha sonrasında da Papara’ya durumu bildirebilirsiniz. Bu sayede gerekli kontrollerin ardından hesabınıza paranız yatırılmış olacaktır.