İnstagram programsız gizli hesapları görme 2022 yöntemi uzun bir zamandır sizlerden talep olarak gelmekteydi. Her geçen gün daha fazla kullanıcı sayısına sahip olan sosyal medya devi için insanlar bu yolu uzun bir süredir arıyorlar. Sizler de aşağıdaki gizli hesap görme yöntemi ile telefonunuza veya bilgisayarınıza hiçbir program indirmeden gizli hesapları görebilirsiniz. Bunun için adımları teker teker uygulamanız yeterli olacaktır.

Programsız Gizli Hesapları Görme Sitesi

Programsiz Gizli Hesapları Görme Sitesi 2021

Programsiz Gizli Hesapları Görme Sitesi 2022

İlk olarak yukarıda sizlere vermiş olduğum site adresine tıklayın. Daha sonrasında ise karşınıza tamamen programsız bir şekilde gizli profillere göz atmanızı sağlayan site çıkacaktır. Bu siteye giriş yaparken instagram kullanıcı adı ve şifrenizi kullanmanız gerekiyor. Sizlere bu noktadaki tavsiyem ise doğrudan şahsi hesabınızla değil, onun yerine yeni açmış olduğunuz veya kullanmadığınız herhangi bir hesapla giriş yapmanızdır. Aksi bir taktirde hesabınız diğer kullanıcıları takip edebilir.

Gizli Profillere Programsız Nasıl Bakılır?

İnstagram gizli profillere programsız bir şekilde bakmak istiyorsanız ilk olarak yukarıdaki adresten siteye giriş yapmalısınız. Ardından tek yapmanız gereken gizli olmasına rağmen içerisindeki fotoğraf ve videoları görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazmanızdır. Bunun için de site içerisinde “@deneme” şeklinde kullanıcı adı araması yapabilirsiniz. Eğer hata alırsanız da aşağıdaki çözümler sizin yardımınıza yetişebilir.

Hata Alınması Durumunda Yapılabilecekler

  • Kullanıcı adının doğru bir şekilde yazıldığından ve başında “@” bulunduğundan emin olun.
  • Sitenin Türkiye’ye engellenmiş olma ihtimaline karşı VPN açarak deneme yapabilirsiniz.
  • Başka bir İnstagram hesabı ile giriş yapmayı deneyin.

Eğer yukarıda sizlere vermiş olduğum tavsiyelere rağmen gizli hesabın içeriklerini göremiyorsanız kullanmış olduğunuz tarayıcıdaki çerezleri temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bunun için de tarayıcınızın adres satırına “chrome://history/” yazıp aramayı onaylayın. Karşınıza çıkan sayfanın sol tarafındaki “tarama verilerini temizle” butonuna bastığınızda artık tüm çerezler ve geçmişiniz temizlenmiş olacaktır. Bu sayede herhangi bir sorun varsa büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır diyebiliriz. İnstagram programsız gizli hesapları görme işlemi genel olarak bu kadardır. Ancak sizler telefondan bu işlemi yapmak istiyorsanız İnstagram Gizli Profilleri Görme Uygulaması kullanabilirsiniz. Bu sayede artık telefonunuzdan da istediğiniz hesabın gizli olmasına rağmen paylaşmış olduğu fotoğraf ve videoları görebilirsiniz.

Bestwhozi APK İndir