Bigo Live hesap silme işleminin nasıl yapılacağı hakkındaki yazımız ile karşınızdayız.

Bigo Live, web’de ve diğer mobil cihazlarda canlı yayınları izlemenizi sağlayan bir canlı yayın platformudur. Ücretsiz olarak istediğiniz kadar canlı yayın izleyebilirsiniz. Bu ücretsiz hizmete erişmek istiyorsanız, Bigo Live’da bir hesap oluşturmalısınız. Ücretsiz bir hesap oluşturmak ve Bigo Live’da canlı bir akış görmek mümkündür, ancak bu amaçla cep telefonu numaranızı veya E -Mail adresinizi kaydetmeniz gerekir. Kayıt sırasında bilgi vermezseniz, hesabınıza giriş yaparken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu platformu kullanmanın en büyük avantajı, uluslararası sunucuları sayesinde yayınların dünyanın her yerinden izlenebilmesidir. Diğer bir avantajı ise mobil cihazların yanı sıra masaüstü bilgisayarları da desteklemesidir.

Bigo Live hesabını silmek ne anlama geliyor?

Belki de bir süredir bir Bigo Live hesabınız var ve şimdi onu silmek istiyorsunuz. Bunu, şifrenizi unuttuysanız, hizmeti artık kullanmıyorsanız veya yakın zamanda bir Bigo hesabına sahip olma konusundaki fikrinizi değiştirdiyseniz, çeşitli nedenlerle yapabilirsiniz.

Bigo Live hesabınız silindiyse bu ne anlama gelir? Artık, bir Bigo Live hesabı veritabanından kalıcı olarak silindiğinde, yayın geçmişi gibi tüm verilerinin yanı sıra, silinmeden önce hesapla ilişkili telefon numaraları ve e-posta adresleri gibi iletişim bilgileri de dahil olmak üzere kullanıcı verileri silinecektir.

Bigo Live hesabı nasıl silinir?

Bigo Live hesabınızı silmek istiyorsanız işlem basittir. İşte ne yapacağınıza dair adım adım bir kılavuz:

  • Uygulamayı mobil cihazınız üzerinden açın.
  • Hesap ayarları sayfanıza gidin.
  • Yardım ve Geri Bildirim sekmesine tıklayın.
  • BIGO Live nasıl kaldırılır” yazan bir metin köprüsü var. Üstüne tıkla.
  • Bigo Live, doğrulama amacıyla şifrenizi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi girip onay verdiğinizde hesabınızı kalıcı olarak silmeniz mümkün olacaktır.
  • Lütfen Bigo Live’ın daha önce silinmiş bir hesabı kurtarma olanağına sahip olmadığını unutmayın, bu nedenle Bigo Live’ı tekrar kullanmak istiyorsanız yeni bir hesap oluşturmanız gerekir.

Bir Bigo Live hesabını silme işlemi basittir ve sadece birkaç tıklamayla yapılabilir. Ayrıca, artık kullanmak istemiyorsanız uygulama hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Bigo Live hesabınızı silmek istiyorsanız lütfen yukarıdaki adımları takip ediniz. Yardıma ihtiyacınız varsa veya herhangi bir sorunuz varsa, canlı sohbet desteği seçeneği aracılığıyla onlarla iletişime geçebilirsiniz.