Steam yaz indirimleri

Steam Yaz İndirimleri 2018

Yaz aylarında okulların da sona ermesi ile birlikte insanlar artık nasıl vakit geçirsem diye düşünmeye başladılar bile. Bunun için en iyi yollardan birisi de bilgisayar oyunu oynamak olacaktır. En büyük oyun sağlayıcı konumunda olan Steam, yaz indirimi sezonu başlıyor. Cüzdanların boşaltılmasına hazır olun. Her sene sosyal platformlar üzerinden yapılan capslere ilham veren döneme girmiş bulunuyoruz. 

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman

Steam bu sene 21 Haziran Perşembe günü yaz indirim sezonuna giriyor. Bu sezonu kaçırmamak isteyen oyuncular bayram harçlıklarını ve kartlarını hazırlamaya başladılar bile. Büyük ihtimalle bu indirimlerin ardından cüzdanları tamamen boşalmış olacak ve yine bu durumdan şikayetçi olacaklar. Ancak indirim sezonundan sonra para kazanmanın yolları da bulunuyor tabii ki. İguana Bey size bunları da anlatacak. Bu yazıyı ilerleyen zamanlarda sizinle paylaşacağım. Mail ile abone olarak veya Facebook sayfamı takip ederek gelişmelerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz.

Hangi Oyunlar İndirime Girecek

Bu seneki Steam yaz indirimleri sezonunda PUBG başta olmak üzere birçok oyun %90’lara varan oranlarda indirime girecek. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen oyuncular da bu duruma kendilerini çoktan hazırlamaya başladılar bile. Normal sezonlarda indirime girmeyen PUBG, son dönemlerde kullanıcılarına gereksiz yere ban atmasından dolayı bir nevi özür niteliğinde indirimlere girmiş durumda. PUBG yaz indirim sezonunu beklemeden indirime girdi bile. Bu haberi alan kullanıcılar sosyal platformlarda konu hakkında yüzlerce paylaşımda bulundular.