pubg lite pc cikti nasil indirilir ulke degistirme  

Herhalde PUBG oyununu bilmeyen yoktur. Adını hem bilgisayarda hem de mobil cihazlarda duyuran ve tüm marketlerde 1. sıraya yerleşen bu Battle Royale oyunu, mobilden sonra PC için de düşük sistem gereksinimleri ile oynanabilen bir Lite sürümü geliştirdiler. Ancak, PUBG Lite PC sürümü yalnızca şuan da Tayland’lılar oynayabilmektedir. Bunun için Bordo Klavyeli’de çözüm biter mi ? ? Tabi ki bitmez. Bu içeriğimiz de sizlere nasıl PUBG Lite’ı bilgisayarınıza indirebileceğiniz, ülkenizi Tayland yapıp Türkiye üzerinden oynamayı detaylı olarak hem videolu hem de yazılı içerik olarak anlatacağız. Ayrıca oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini de içeriğimizde bulabilirsiniz.

PUBG Lite PC Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Window 7,8,10, 64 bit
 • İşlemci: Core i3 2.4GHz
 • RAM: 4GB
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
 • Depolama Alanı: 4GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Window 7,8,10, 64 bit
 • İşlemci: Core i5 2.8GHz
 • RAM: 8GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 veya daha yüksek – AMD Radeon HD 7870
 • Depolama Alanı: 4GB

Hop! Tüm sorularınız ve sorunlarınız için hep birlikte fikir alış verişini daha iyi yapmak için sizi PUBG Lite Türkiye grubumuza davet ediyorum

PUBG Lite PC Nasıl İndirilir?

İndirmeye geçmeden önce Proxy yani VPN ihtiyacımızı karşılamamız gerekiyor. Bu içerikte PUBG indirme linki dahil tüm gerekli programların indirme bilgileri içerik sonunda yer almaktadır.

VPN Kurulumu

 1. İçerik sonunda verdiğimiz linkten Proxy programımızı kuruyoruz.
 2. Programın ana ekranı bu şekildedir. Sol üstte bulunan “Profile” menüsünün altından “Proxy Servers” butonuna tıklıyoruz.
 3. Burada karşımıza gelen ilk yerde işaretlediğimiz üzere “Add” butonu var oraya tıklıyoruz ve karşımıza proxy sunucusunun bilgilerini gireceğimiz ekran geliyor. Adres kısmına “118.175.176.135” port kısmına da “35728” yazıyoruz. Protocol kısmından “SOCKS Version 4” seçeneğini işaretleyip “OK” butonuna basıyoruz. (Bu ip ve port çalışmıyorsa buraya tıklayarak yeni ip ve portları alabilirsiniz.)

Bu şekilde artık lokasyon Tayland oluyor ve birazdan anlatacağım programda ve PUBG lite pc indir içerisinde problem yaşamayacaksınız.

PUBG Lite PC Kurulumu

 1. Yine size vermiş olduğumuz linkten Garena’yı kuruyoruz.
 2. İlk gelen ekrandaki kısımda kayıt olup, giriş yapıyoruz.
 3. Program açıldığında gördüğünüz gibi sağ üstte PUBG Lite bulunuyor, tıklıyoruz.
 4. Aşağıda gördüğünüz mavi indiriliyor kısmında “Install” yazacak oraya tıklayın ve aşağıdaki gibi indirmeye başlayacaktır.
 5. İndirme tamamlanınca aşağıdaki gibi “Play” butonu açılacak ve tıkladığınızda oyun artık açılacaktır.

Videolu Anlatım

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gdhKQVID6ao?wmode=transparent&rel=0&feature=oembed&w=1170&h=658]

Bu şekilde PUBG Lite’ı bilgisayarınıza kurabilir ve oynayabilirsiniz. Oyunun lite versiyonu global olarak çıkana kadar bu şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Eğer bu şekilde oynamak size zor geliyorsa global olarak oyunun çıkmasına en az 1 ay var diyebiliriz.

DİKKATİNİZE SUNARIM! Eğer PUBG Lite, Garena üzerinde yok ise aşağıda görselde gösterdiğimiz yere girince Turkey yazıyorsa VPN‘de hata var demektir. Tekrar kontrol ediniz ve deneyiniz. Aşağıdaki gibi “Thailand” yazması gerekmektedir.

Kesinlikle saat dilimini Tayland’ın ki ile aynı yapmayı unutmayın!

İndirme Linkleri:

Garena için: Tıkla

Proxy için: Tıkla

product image