Ülkemizde son zamanlarda yüksek kullanıcı sayılarına ulaşan Papara, kısa bir süre önce sanal kart oluşturma özelliğini sisteme ekledi. Bu sayede sizler de sistemin belirlediği limitlerde sanal kart oluşturabilir ve bu kartı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Papara Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Papara üzerinden sanal kart oluşturmak için öncelikle telefonunuzdaki Papara uygulamasını güncel tutmalısınız. Dilerseniz uygulamanızın güncel olup olmadığını aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Papara Android Uygulaması Papara iOS Uygulaması

Telefonunuz için en güncel uygulamayı indirdikten sonra hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ise aşağıdaki adımları takip ederek yeni bir sanal kart oluşturabilirsiniz.

Papara Card (Alt Menü) >>> Yeni Kart Ekle >>> Sanal Kart Oluştur

Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra artık sizler de Papara sanal kartınıza kavuşabilirsiniz. Bu kartı internet alışverişlerinizde fiziksel kartınızı vermemek amacıyla kullanarak güvenliğinizi de arttırmış olursunuz. Kullanıcılar her ay sadece 1 adet Papara sanal kart kullanabilir ve bu hak diğer ay sıfırlanır. Yani, diğer ay yeni bir sanal kart oluşturabilirsiniz. Üstelik Papara sanal kartınızı oluşturmak için herhangi bir süre zarfında beklemenize de gerek yok. Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra kartlarım ekranında sanal kartınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

Papara sanal kartınız da diğer kart gibi bilgilere sahiptir. Bu kart bilgileri ile yurt içi ve yurt dışında tüm online merkezlerden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Birçok yeni özelliğini sisteme ekleyen Papara, kullanıcılarını harika bir tasarım ile karşılamaya başladı. Oldukça sade ve şık olan bu tasarım büyük kullanım rahatlığını da beraberinde getirmiş durumda. Artık mobil uygulama çok daha rahat kullanılabilir.