Son dönemlerde bolca gündemde yer alan bilgi yarışmalarından birisi olan oyna kazan saat kaçta? Bu yazımızda herkesin merak ettiği bu soruya cevap vermek için çabalayacağız. Böylece yarışmaya zamanında yetişebilir ve büyük ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Oyna Kazan Saat Kaçta Başlıyor?

Ödüllü bilgi yarışması olan oyna kazan her gün saat 13.00 ya da 20.00’da başlamaktadır. Bu saat belirli aralıklarla değişebilir. Ancak bunun önüne geçmek ve yarışma saatlerini kaçırmamak için kesinlikle uygulamanın bildirimlerini sessize almamanızı öneririz. Bu sayede oyna kazan yarışması saat kaçta başlayacak hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bazı günler sponsorlar ile anlaşmalar gereği yarışma saatleri öne alınabilmekte. Bu yüzden de anlık olarak duyuruları kaçırmamak adına bu özelliği kesinlikle aktif olarak tutmalısınız.
[irp posts=”1260″ name=”Oyna Kazan Joker Kodu Kazanma”]

Yarışma Saatini Kaçırırsam Ne Yapabilirim?

Oyna kazan yarışma saati geçtikten sonra yarışmaya girdiğiniz taktirde büyük bir ihtimalle şansınızı bir sonraki gün denemeniz gerekecektir. Ancak eğer joker haklarınız varsa ve ikinci soruya yetişmiş iseniz yarışmaya devam etme şansınız olabilir. Burada kesin konuşamıyorum, çünkü henüz deneme fırsatı bulamadım. Eğer siz böyle bir durumla karşılaşmış iseniz yorum kısmında neler olduğunu belirterek diğer arkadaşlara da yardımcı olabilirsiniz.

Yarışma Saati Değişir mi?

Olağan dışı bir gelişme veya teknik arıza olmadığı sürece oyna kazan yarışma saati değişmeyecektir. Ancak tabii ki buna da kesin gözüyle bakamayız. Uygulama yapımcısı olan Onedio ekibinin vereceği bir karar ile birlikte yarışma saatinin değiştiğini görmemiz de mümkün. Böyle bir durumda ise bizleri haberdar edeceklerdir. Bunun için yarışmaya ait sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya uygulamadan gelen bildirimleri okuyabilirsiniz. Bu sayede oyna kazan yarışma saati değişse bile durumdan haberdar olarak zamanında gelebilirsiniz.